V Praze za několik dní odstartuje další food delivery projekt. Tentokrát pro bagety

bb
0Zobrazit komentáře

Díky projektům jako Damejidlo.cz, Jidloted.cz a několika dalším si už dnes běžně nejen v Praze objednáte jak pizzu, tak třeba těstoviny, českou klasiku nebo burger. Do toho se díky poptávce objevila i další služba s názvem Ordr.cz, kterou má pod křídly vývojářské studio STRV a která slibuje doručení oběda do 10 minut prostřednictvím předpřipravených pokrmů, které pak rozváží kurýři na speciálních kolech.

Pokud si ale chcete dát dobrou bagetu, máte v rozvozu možností minimum – možná i proto se český „fastfood“ Bageterie Boulevard rozhodl, že se pustí do vlastního rozvozového projektu s názvem BB Auto. Už za 7 dní totiž spustí tak trochu jiný rozvoz – kolem času oběda bude objíždět několik záchytných bodů upravené auto, které bude během několika minut na zastávce vydávat bagety.

„Bageterie Boulevard se vždy snažila být, co nejblíže svým zákazníkům. Jelikož víme, že městský člověk je ve spěchu a během oběda kolikrát ani nestihne vyjít z kanceláře na chutný oběd, rozhodli jsme se mu nabídnout řešení. Zatím budeme pilotovat v oblasti Karlína a Holešovic. Věříme v úspěch a následný rozvoj projektu. Máme vytipováno několik lokalit nejen v Praze, do kterých bychom rádi rozváželi čerstvé bagety a přinášeli úsměv na tváře zákazníků.“, říkají ke spuštění projektu zástupci Bageterie Boulevard

Ordr_web_3

Přečtěte si takéExpresní food delivery služba Ordr.cz redesignuje a roste. Denně rozveze 300 jídelExpresní food delivery služba Ordr.cz redesignuje a roste. Denně rozveze 300 jídel

Celý projekt Bageterie realizovala s vývojáři z Ackee, kteří ho napojili na GPS lokátor, který je schopen sledovat přesnou polohu vozu a čas, kdy zhruba dorazí na zastávku. Souběžně s tím plánují zobrazovat online stav baget v autě (jejich dostupnost) a možnost objednávání přes web nebo mobilní aplikaci.

K projektu, který vyběhne poprvé 23.11. dodává Dominik Veselý, vedoucí vývoje v Ackee:

“V Ackee se rádi podílíme na projektech, které podle nás mají smysl a kde naše technologické know-how posune projekt o úroveň dál. BB je inovativní firma a jsme potěšeni, že si jako technologického partnera pro BBauto vybrali právě nás a věříme že společně vybudujeme zajímavou alternativu kancelářského obědvání.”

IMG_5092

IMG_5062

Diskuze (0)

Novinka

Anonym