Podívejte se do stylových kanceláří české digitální agentury 2FRESH

Michal PtáčekMichal Ptáček

0Zobrazit komentáře

Stále více a více finančních prostředků investují v poslední době české technologické firmy do vylepšení svého pracovního prostředí/kanceláří.

Jednou z nich je i digitální agentura 2FRESH, která kromě klientské práce pro firmy jako O2, Globus, Kooperativa nebo Zuno Bank, stojí i za provozem vlastních projektů Costlocker, SMSticket a nebo srovnávače online supermarketů Atoto, který nedávno ohlásil 6 milionovou investici  pro svůj další rozvoj.

korinek

Přečtěte si takéLukáš Kořínek z digitální agentury Bubble: Minulý rok jsme skončili v obratu na 30 milionech korunLukáš Kořínek z digitální agentury Bubble: Minulý rok jsme skončili v obratu na 30 milionech korun

2FRESH už nějaký čas sídlí ve stylových továrních prostorech v ulici Františka Křížka na pražské Letné, které jsou mimochodem domovem i další české digitální agentury: Bubble.

Podívejte se dovnitř…

“Chtěli jsme otevřený prostor, ve kterém si budeme snadněji předávat informace. A současně pojme desítky lidí, které zveme na naše workshopy. Velký prostor je pro nás nutností i proto, že používáme spoustu post-itů, které visí na všech zdech. A dokonce je používáme jako dekoraci. Je to takové naše poznávací znamení. Máme i velké pojízdné stěny, díky kterým se dá prostor variabilně dělit a uzavírat”, říká spoluzakladatel 2FRESH, Kamil Skramuský

Lokalita: Letná, Praha 7
Dokončeno: Září 2015
Design: Daniel Pružina – Versatile
Velikost: 500 m2
Fotky: Jan Nechvíle

2FRESH-office-2

Jednačka

2FRESH-office-1
2FRESH-office-4
2FRESH-office-3

Open space

2FRESH-office-5

Office

2FRESH-office-6
2FRESH-office-7
2FRESH-office-9

Open space

2FRESH-office-10

Lounge

2FRESH-office-11

Jednačka

2FRESH-office-12
2FRESH-office-13
2FRESH-office-14
2FRESH-office-15
2FRESH-office-15
2FRESH-office-16

Branding

Diskuze (0)

Novinka

Anonym