V Praze a Brně se představí bývalý softwarový inženýr Applu a Googlu Kemar Newell

Michal PtáčekMichal Ptáček

Prostory karlínské centrály STRV

0Zobrazit komentáře

Zajímavého hosta si na další, pravidelné setkání Silicon Valley Insight, přivzalo české vývojářské studio STRV. Ve čtvrtek 23. června, se totiž v novém vývojářském sídle společnosti v pražském Karlíně, představí vývojář a podnikatel Kemar Newell, který dříve působil na pozici softwarového inženýra ve společnostech Apple a Google a nyní se věnuje své nové mobilní aplikace FLIP.

Ta umožňuje uživatelům si mezi sebou prodávat limitované edice již nošených „sneakers bot“ a mimo jiné si nedávno prošla nejprestižnějším startupovým inkubátorem Y Combinator. Jeho vystoupení se tak zaměří jednak na zkušenosti z inkubátoru, ale dostane se i na to, co jej vedlo k tomu, odejít z finančně z lukrativních pozic v Googlu a Applu a vhrnout se do vlastního podnikání.

strv-kancelare_main

Přečtěte si takéPodívejte se do nových kanceláří STRV v KarlíněPodívejte se do nových kanceláří STRV v Karlíně

Pražské vystoupení Kemara začne 90 minutovým moderovaným chatem a Q&A. Poté bude pro účastníky otevřeno 7. patro kanceláří STRV, kde se nachází Scrollbar. Tam bude připravené točené pivo a večeře od Ordr.cz, a to vše v ceně vstupenky.

Následující den, tedy v pátek 24. červena se pak Kemar přesune do Brna, kde bude připraven totožný program. Cena vstupenek pro Silicon Valley Insight v Praze je 199 Kč, v Brně 99 Kč. Registrace nutná přes Eventbrite zde.

flip

app

1200x628-location-Facebook

Diskuze (0)

Novinka

Anonym