Airmail 3: nejlepší emailový klient pro Mac je tady v nové verzi

Michal BenatzkyMichal Benatzky

airmail-1
0Zobrazit komentáře

Pokud patříte mezi uživatele operačního systému Mac OS X, pravděpodobně jste už někdy došli do fáze, kdy jste hledali ideálního emailového klienta, jak pro osobní, tak pracovní využití. Jednou z nejideálnějších a podle podle spousty uživatelů i odborných serverů dokonce jednoznačně nejlepších variant, je aplikace Airmail, která kromě přehledného a líbivého designu, nabízí i spoustu užitečných a hlavně v praxi využitelných funkcí.

To nyní potvrzuje i úplně nový, právě vydaný Airmail 3, který je speciálně uzpůsobený pro verzi Mac OS X: El Capitan. A novinek je tentokrát kromě vylepšeného designu opravdu spoustu. Například: vip notifikace, smart folders, možnost naplánovat odeslání emailu na později, nastavitelná gesta, odesílání emailů přes VPN, integrace s Trellem/Assanou, online vyhledávání, plná integrace s kalendářem a podobně.

oliver

Přečtěte si takéBrněnský Skypicker se mění na Kiwi.com. Za novou doménu zaplatil 19 milionůBrněnský Skypicker se mění na Kiwi.com. Za novou doménu zaplatil 19 milionů

Uživatelé, kteří už některou z předchozích verzí Airmailu vlastní, se mohou těšit na bezplatný upgrade, ostatní si aplikaci mohou zakoupit za částku 9.99 dolarů na Mac App Store zde.

airmail-2

Diskuze (0)

Novinka

Anonym