Airmail 3: nejlepší emailový klient pro Mac je tady v nové verzi

Michal BenatzkyMichal Benatzky

airmail-1

Pokud patříte mezi uživatele operačního systému Mac OS X, pravděpodobně jste už někdy došli do fáze, kdy jste hledali ideálního emailového klienta, jak pro osobní, tak pracovní využití. Jednou z nejideálnějších a podle podle spousty uživatelů i odborných serverů dokonce jednoznačně nejlepších variant, je aplikace Airmail, která kromě přehledného a líbivého designu, nabízí i spoustu užitečných a hlavně v praxi využitelných funkcí.

To nyní potvrzuje i úplně nový, právě vydaný Airmail 3, který je speciálně uzpůsobený pro verzi Mac OS X: El Capitan. A novinek je tentokrát kromě vylepšeného designu opravdu spoustu. Například: vip notifikace, smart folders, možnost naplánovat odeslání emailu na později, nastavitelná gesta, odesílání emailů přes VPN, integrace s Trellem/Assanou, online vyhledávání, plná integrace s kalendářem a podobně.

oliver

Přečtěte si takéBrněnský Skypicker se mění na Kiwi.com. Za novou doménu zaplatil 19 milionů

Uživatelé, kteří už některou z předchozích verzí Airmailu vlastní, se mohou těšit na bezplatný upgrade, ostatní si aplikaci mohou zakoupit za částku 9.99 dolarů na Mac App Store zde.

airmail-2