Blíží se 29. přehlídka mobilních aplikací AppParade

redakceredakce

0Zobrazit komentáře

Už toto pondělí, 4. prosince, proběhne v prostoru letenského Bio Oka, devětadvacátá přehlídka mobilních aplikací AppParade, kterou pořádá magazín Médiář.cz. I tentokrát se zde odlehčenou a obvykle i vtipnou formou představí nejzajímavější mobilní aplikace pro iOS a Android od českých a slovenských vývojářů.

Ty budou bojovat o přízeň odborné poroty a diváků, to vše za podpory hlavního partnera, kterým je pro tento rok technologický gigant Google, jenž prostřednictvím AppParade propaguje i svoji záslužnou aktivitu v podobě vzdělávacího projektu Digitální Garáž.

Michal Mička 2

Přečtěte si takéMichal Mička z INCOMMING Ventures: Do konce roku chceme do startupů proinvestovat dalších 50 milionůMichal Mička z INCOMMING Ventures: Do konce roku chceme do startupů proinvestovat dalších 50 milionů

„Chceme místní komunitě vývojářů pomoci vytvářet globálně úspěšné produkty a startupy. Budeme proto prostřednictvím AppParade informovat o nástrojích, case studies, technologiích a podpůrných programech, které jsou v regionu k dispozici,“ říká Jozef Vodička z Google

Vývojáři se mohou se svými výtvory přihlásit ZDE. Toho nejlepšího provozovatelé AppParade obdarují telefonem Xiaomi. Začátek akce je tradičně ve 20:30. Událost na Facebooku najdete zde.