Blíží se exkluzivní setkání online firem a startupů podnikajících mimo ČR

Olda NeubergerOlda Neuberger

0Zobrazit komentáře

Šesté exkluzivní setkání zástupců českých firem, které podnikají online především mimo Českou republiku je tu! Předchozích pět setkání potvrdilo, že právě takto úzce zaměřený networking má význam. Vyměňte zkušenosti třeba s Janem Řežábem (Socialbakers), Jakubem Nešetřilem (Apiary) nebo Oliverem Dlouhým (Skypicker).

Patříte mezi takové firmy? Dejte nám o sobě vědět ZDE a přidejte se 10. 12. 2015.

IMG_8170

Přečtěte si takéJak probíhala konference Engage Prague 2015 pořádaná českými Socialbakers?Jak probíhala konference Engage Prague 2015 pořádaná českými Socialbakers?

Global startups, které pořádá trojice Oldřich Neuberger, Zdeněk Cendra a Tereza Hubková, odstartovaly v roce 2011, kdy se o startupech teprve začínalo mluvit. Třeba Honza Řežáb na první setkání dorazil se Socialbakers ještě v plenkách a podobně je to i u dalších pravidelných účastníků.

Zúčastněné firmy jsou v různých fázích růstu, spojuje je jejich přítomnost na zahraničních trzích, a to, že základ jejich businessu je online.

Formát setkání

Setkání je jen pro pozvané. Je to proto, aby mohli všichni mluvit otevřeně o svém businessu, svých úspěších & problémech na zahraničních trzích. Informace se nevynáší, takže lze mluvit opravdu do hloubky. Každý z účastníků představí ve třech minutách svoji firmu. Zmíní, co by mu pomohlo, co může naopak nabídnout, a co aktuálně jeho firma řeší za hlavní překážky.

Diskuze (0)

Novinka

Anonym