Československý startup HotelQuickly získává investici ve výši 4,5 milionů dolarů

Michal PtáčekMichal Ptáček

hotelquickly_2-700×468
0Zobrazit komentáře

Mobilní aplikaci HotelQuickly, za kterou stojí československé duo Tomáš Laboutka/Michal Juhás, už jsme si u nás několikrát představovali. Tahle last minute booking appka, která je v podstatě konkurencí zatím o něco známějšího HotelTonight, s tím rozdílem, že narozdíl od něj cílí na asijsko-pacifický trh, aktuálně ohlašuje novou, hodně vysokou investici.

quicklyhotel

Přečtěte si takéČástečně československý startup Hotelquickly dnes slaví první rok existenceČástečně československý startup Hotelquickly dnes slaví první rok existence

Ta by měla aplikaci sloužit k rozšíření týmu a také k upevnění pozice na trzích, na kterých již působí. Konkrétně v Austrálii, Novém Zélandu, Singapuru, Hong Kongu, Thajsku, Indonésii, Malajsii, Macau, Tchaj-wanu, Vietnamu, Kambodži a Filipínách a možná právě tak i zabránit konkurenci v tom, aby se některé z těchto lokalit vůbec pokoušela obsazovat.

Abychom přešli k číslům, ve stále neuzavřeném prvním investičním kole vedeném japonskou společností GREE, HotelQuickly konkrétně získává 4,5 milionů dolarů, čímž se celkový objem investic posouvá na 5,7 milionů dolarů. Už před zhruba 9 měsíci totiž tento částečně československý startup získal 1,2 milionů dolarů.

Za nás samozřejmě velká gratulace!