Co dělají Vojta Bednář s Jakubem Svobodou po prodeji TyInternety.cz?

Jak jste jistě zaregistrovali, dvojice Vojtěch Bednář a Jakub Svoboda nedávno prodala zmírající torzo ,,Těchinternetů“. Šikovně se jim podařilo TyInternety udat Martinovi Kuderovi, který si na tento projekt dokonce sehnal důvěřivou investorku a plánuje na webu provozovat složité zpravodajství. Celé předání bylo komunikováno na výročním Startup campu na konci sprna.

Jelikož jsou ale oba kluci velmi podnikaví, nezahálejí a pilně pracují na dalších projektech. My jsme zjistili, že dvojice se rozdělila a kluci se tak samostatně vydali do odlišných vod.

IMG_1151

Přečtěte si takéAlex Bruna z Balíkonoš.cz: náš monetizační model je postavený na marži u našich dodavatelů a partnerůAlex Bruna z Balíkonoš.cz: náš monetizační model je postavený na marži u našich dodavatelů a partnerů

Jakub Svoboda je tajemný jak v hrad v Karpatech… nicméně naznačil, že pracuje na úplně novém hardwarovém projektu.

Vojta byl naštěstí sdílnější a českou startupovou scénu tak brzy obohatí jeho nový projekt Jizda.cz, na kterém se svým týmem v těchto chvílích usilovně pracuje. (Když sám zrovna někde nedriftuje…) Dále pokračuje v psaní blogu Autodlak a dokonce rozjel agenturu Autentic Media, která pro automobilky připravuje content. Googlovat nemá cenu, název vymyslel minulý týden a ještě nemá ani web ;)

Foto: archiv FB Autodlak a jizda.cz

Snímek obrazovky 2014-09-23 v 14.54.04

Jizda.cz