CzechCrunch Offlajn – Avengers Edition: fotoreport
Baví vás CzechCrunch?
Vídejte ho na Googlu častěji.
Minulou neděli 18. října proběhl už čtvrtý díl offlinové akce CzechCrunch Offlajn, jejímž cílem je vám představovat zajímavé hosty ze světa technologií a v reálu si s nimi o tom, co dělají, popovídat. A tentokrát to opravdu stálo za to!
Hlavními aktéry totiž byli Pavel Kacerle, který spolupracoval na digitálních efektech do filmů jako Avengers 2, Jurský Svět, Iron Man, Thor nebo Captain America a Jaroslav Beck, který naopak pro velké filmové, ale také herní společnosti komponuje hudbu, která se objevila například v traileru na film Terminátor: Genisys nebo ve hrách od známých společností Blizzard a EA Games. Moderování si poté vzal na starost Ondřej Krátký, kterého určitě znáte jako spoluzakladatele přepravní aplikace Liftago.
Akci odstartoval přibližně v půl osmé zakladatel CzechCrunche Michal Ptáček, který stručně představil celý koncept a následně už předal slovo právě pohotovému Ondrovi Krátkému, který na hosty spustil palbu zajímavých otázek. Hlavní témata večera se točily okolo příběhu Pavla a Jardy, kteří ostatním například přiblížili, jak celá jejich cesta za jejich snem začala, jak vypadá jejich bězný den nebo v jakých programech pracují.
Došlo také na odhalení plánů do budoucna a vysvětlení toho, co kluci momentálně dělají v České republice, kam je, jak už můžeme prozradit, přivedl projekt Unique & Limited, na kterém pracují společně s kolegou Janem Rambouskem (bohužel se nemohl dostavit, jelikož byl v době akce v Šanghaji). Na konec došlo i na spoustu zajímavých otázek od vás lidí z publika, s tím, že celá akce se zakončila velkou párty až do rána spojenou s networkingem u drinků na baru, za housového doprovodu, o který se postaral Dj Dodelon ze Slovenska.
Všem kteří se dostavili, bychom chtěli poděkovat, jelikož v prostorách Groove Baru, kde CzechCrunch Offlajn probíhal, bylo úplně plno a nás těší že vás toto téma takhle zaujalo. Zároveň můžeme prozradit, že už pomalu připravujeme na stejném místě další akci, která věříme bude neméně zajímavá.
A tady už slíbené fotky (via Jan Nechvíle). Celou galerii najdete i na Facebooku.





































