DameJidlo.cz spouští v Praze a Brně novou funkci pro dovážku do piknikových míst

Filip HouskaFilip Houska

damejidloceo
0Zobrazit komentáře

Jedna z nejpopulárnějších služeb pro zprostředkování a dovoz jídel z restaurací na českém trhu, DameJidlo.cz, která mimo jiné od roku 2015 spadá pod mezinárodní skupinu Delivery Hero, rozšiřuje své portfolio o další funkci.

Nejnovější doplněk startupu, za kterým stojí podnikatel Tomáš Čupr (Slevomat, Rohlik.cz), se nazývá Pick-up point a umožňuje lidem přes aplikaci sjednat objednání jídla a pití do piknikových nebo jinak netradičních lokalit. Celý proces funguje tak, že si uživatel namísto zadávání přesné adresy na mapě najde nejbližší Pick-up point, kam mu má být jídlo doručeno. Následný postup je stejný jako obvykle.

sharygo

Přečtěte si takéSharyGo: český startup, který nabízí online platformu pro sdílení věcí mezi lidmiSharyGo: český startup, který nabízí online platformu pro sdílení věcí mezi lidmi

„Pick-up pointy ve vašem okolí najdete jednoduše na mapě v naší aplikaci. První Pick-up pointy DámeJídlo.cz vznikají v Praze a Brně a dále je plánujeme rozšiřovat po celé republice,“ říká Jan Matějů, CEO DámeJídlo.cz, a dodává, že vybraná místa budou dostupná celý rok, nicméně největší poptávka se očekává v letních měsících.

Nová funkce je, jak již bylo zmíněno, součástí mobilní aplikace, která je pro DameJidlo.cz klíčovou součástí pro úspěšný chod. Jak sám Matějů zmiňuje, tak aplikace, která byla například oceněna v soutěži Aplikace roku 2017, klade důraz na jednoduchost, stabilitu a maximální přehlednost pro uživatele.

Foto: Damejidlo.cz

Diskuze (0)

Novinka

Anonym