Díky tomuto startupu si upravíte web během několika sekund

teletext2
0Zobrazit komentáře

Většina startupů, ale i obecně menších projektů, je mnohdy zaměřená na vývoj produktů nebo nabídku služeb, které tak úplně nesouvisí s technologickým vývojem, takže součástí týmů většinou není žádný kodér, programátor, ani designer. Takové projekty mají často web, který běží na předpřipravených systémech, aby si mohli jednoduše spravovat obsah.

Když ale máte web, který na žádném takovém systému neběží, a zároveň je pro vás problémem editovat jeho obsah, protože to buď trvá moc dlouho, nebo to nedovolují technické schopnosti – můžete využít alternativu. Tou může být služba Teletext, která přidává editační funkce pro jakýkoliv web, pouze na základě vložení speciálního krátkého kódu.

airbnb

Přečtěte si takéTřetí nejhodnotnější startup získává miliardu dolarů a chce posílit na trhu alternativ ubytováníTřetí nejhodnotnější startup získává miliardu dolarů a chce posílit na trhu alternativ ubytování

Za několik minut tak web dostane podobné funkce jako s běžný editorem obsahu a po kliku na jakýkoliv element, přesněji text, ho lze bez problémů přímo na webu upravit, případně si tak vytvořit multijazyčnou verzi stránek, protože Teletext umožňuje přiřazování jednotlivých úprav do více verzí, které jsou rozděleny podle jazyku webu.

teletext

V základním programu je služba zdarma, pokud editujete v jednom nebo dvou jazycích a pracuje na tom pouze jeden člověk. Pro menší týmy začínají měsíční programy na 35 dolarech, tedy přibližně na 831 korunách.

Rubriku Startupy podporujíjt-retina

Diskuze (0)

Novinka

Anonym