Finanční konference představí možnosti, jak financovat firmy. Vystoupí na ní Vít Endler, Michał Noga či Martin Rozhoň

Filip HouskaFilip Houska

financni-konferenceEvent

Foto: CzechCrunch

Vít Endler, Michał Noga a Martin Rozhoň, jedni ze spíkrů Finanční konference

0Zobrazit komentáře

Finanční trhy se postupně vyvíjí a vznikají nové formy financování, díky kterým mají společnosti více možností, jak profinancovávat své záměry a nacházet optimální modely. Právě touto problematikou se bude zabývat i blížící se Finanční konference s řadou zajímavých hostů z oboru, které je CzechCrunch hlavním mediálním partnerem.

S nápadem na pořádání Finanční konference, jejíž letošní ročník odstartuje v úterý 21. září a potrvá do středy 22. září, přišel Luděk Blahut alias Hodinový finanční ředitel, který má s finančním světem i díky štaci v Citibank velké zkušeností. Vše začalo sepsaným článkem a průzkumem finančního řízení a financování, který poukázal na nejčastější chyby menších a středních firem.

Následně se z této problematiky stalo téma pro plnohodnotnou konferenci, na které v minulosti vystoupila velká jména z tuzemské byznysové scény. Jinak tomu nebude ani letos – mezi spíkry bude například Martin Rozhoň (Vivantis) s přednáškou o privátních investorech nebo Michał Noga (Madmonq) s výstupem o andělských investorech.

O své know-how se podělí i Vít Endler, který šéfuje české crowdfundingové službě Fingood, výkonný ředitel pražské Burzy cenných papírů Petr Koblic, Marek Hatlapatka z investiční společnosti Cyrrus, Jan Juchelka, šéf Komerční banky, či šéf NRB investiční Martin Potůček. Nejen ti přijdou s tematickými přednáškami, které budete moci sledovat rovnou z pohodlí domova.

Finanční konference je totiž online a začíná v úterý 21. září od 16.00. Končit bude o hodinu a třičtvrtě později, respektive v 17.45. Druhý den konference je naplánován na středu 22. září ve stejném zahajovacím a uzavíracím čase. Oba dny konference bude moderovat bývalý šéf Komerční banky a investor Radovan Vávra.

Vstupenky začínají na ceně 390 korun a jsou dostupné na oficiálním webu Finanční konference, kde naleznete mimo jiné záznam z předchozího ročníku i kompletní program s tématy přednášek.