Hudební streaming služba Amazon Music Unlimited je nově dostupná v ČR a na Slovensku

Filip HouskaFilip Houska

musicunlimited
0Zobrazit komentáře

Před rokem spustil americký e-commerce gigant Amazon konkurenci pro zaběhlé hudební streaming služby Spotify a Apple Music pod označením Music Unlimited. Tato platforma, která je cenově srovnatelná se zmíněnými službami, však byla dostupná pouze ve Spojených státech, Velké Británii, Německu, Rakousku a později v Japonsku. Nyní ovšem expanduje i do České republiky a na Slovensko.

Službu Music Unlimited, která je vyjma ČR a Slovenska nově dostupná v dalších 26 zemích po celém světě, mohou uživatelé využívat v aplikaci Amazon Music jak na mobilních zařízeních s iOS a Android, tak na Macu či PC či přes internetový prohlížeč. Přibližně 40 milionů nabízených skladeb včetně nejrůznějších sestavených playlistů je možné poslouchat i skrze Fire TV či chytré reproduktory Echo od Amazonu.

cryptokittiesx

Přečtěte si takéLidé v nové hře CryptoKitties za nákup virtuálních koček utratili 4 miliony dolarů v kryptoměně EthereumLidé v nové hře CryptoKitties za nákup virtuálních koček utratili 4 miliony dolarů v kryptoměně Ethereum

Předplatné se liší podle zemí a nabízených balíčků. Tu nejlevnější možnost za 2,5 euro měsíčně (cca 63 korun) využijí pouze majitelé zařízení Echo Dot, Echo nebo Echo Plus. Pro ostatní, kteří chtějí poslouchat na různých platformách, jsou tady varianty Individual za 6 euro měsíčně (cca 153 korun) a Family za 9 eur (cca 229 korun) až pro šest členů. Detailnější informace jsou dostupné zde.

Přímý nákup reproduktorů Echo

Spolu se spuštěním Music Unlimited by měli mít zájemci nově přidaných zemí možnost si oficiálně objednat i chytrý reproduktor Echo poháněný hlasovou asistentkou Alexa přímo ze stránek Amazonu. Standardní model stojí 99,99 eur (cca 2 554 korun), zmenšená varianta Dot 59,99 eur (cca 1 532 korun) a nejdražší model Plus 149,99 eur (cca 3 832 korun).

https://youtu.be/ZLPmPzpqJN4

Diskuze (0)

Novinka

Anonym