Hvězda The Last of Us Pedro Pascal téměř skončil s herectvím. Jídlo mu v začátcích platila kamarádka

Pedro Pascal z The Last of Us přiblížil, jak v začátcích své kariéry strádal. S placením jídla mu pomáhala herečka Sarah Paulsonová.

Tomáš ChlebekTomáš Chlebek

the-last-of-us-pedro-pascal-hbo

Reprofoto: HBO Max/YouTube

Pedro Pascal jako Joel v seriálu The Last of Us

0Zobrazit komentáře

Pedro Pascal je dnes jedním z nejznámějších jmen v Hollywoodu, jeho cesta na vrchol ale byla náročná. To a mnoho dalšího přináší nové vydání newsletteru Watch, kde shrnujeme nejzásadnější dění ve filmovém i televizním světě, upozorňujeme na zajímavé trailery a doporučujeme, co si pustit. Přihlásit se k jeho odběru můžete v boxu níže.

Načítám formulář...

Pedro Pascal hraje hlavní role hned ve dvou největších seriálech letošního roku (The MandalorianThe Last of Us) a Hollywood se o něj může přetrhnout. Jeho profil v magazínu Esquire ale přibližuje, jak s hereckou kariérou několikrát málem seknul a jak mu s penězi pomáhala kamarádka Sarah Paulsonová, dnes sama dobře známá herečka oceněná Zlatým glóbem.

Osmačtyřicetiletý herec vysvětlil, jak měl v mládí mantru, podle níž se měl před 29. narozeninami objevit ve výraznější roli. Pokud by se to nepodařilo, chtěl se herectví vzdát a věnovat se něčemu jinému. „Musel jsem si pořád předefinovávat, co to znamená oddat svůj život tomuto zaměstnání a vzdával jsem se myšlenky, že to vypadá tak, jak jsem si představoval v dětství,“ řekl Pascal. Když mu bylo pětadvacet, měl za sebou pár menších rolí a neustále byl v procesu startování kariéry.

the-last-of-us-hbo-pedro-pascal-3

Za dva měsíce na HBO Max dorazí očekávaná novinka The Last of Us

V té době mu dokonce pomáhala Sarah Paulson, známá hlavně ze seriálů American Horror Story nebo Ratchedová. „Byly časy, kdy jsem mu dávala část výdělku z věcí, na kterých jsem pracovala, aby měl peníze na jídlo,“ řekla herečka. Výrazněji se Pascal v Hollywoodu prosadil až kolem roku 2013 (skoro deset let po jeho deadlinu), kdy byl obsazen do role Oberyna Martella ve Hře o trůny. V roce 2015 pak získal jednu z hlavních rolí v hitu Netflixu Narcos.

Až role Mandaloriana, kde mu paradoxně celou dobu není vidět do tváře, ho ovšem skutečně přiblížila hollywoodské smetánce. A od letošního roku ho zná každý, kdo sleduje HBO díky zombie hitu The Last of Us.


Co ukazují trailery

Indiana Jones a nástroj osudu

Indiana Jones pro svoje páté dobrodružství dostal nového režiséra Jamese Mangolda. Nový velký trailer ovšem slibuje, že snímku s podtitulem „nástroj osudu“ nebude chybět typicky spielbergovské charisma. A samozřejmě ani boj s nacisty snažícími se získat mocný historický artefakt. Více zde.


Co hýbe světem filmu a televize

Warneři představili náhradu HBO Max

Společnost Warner Bros. Discovery uvedla novou streamovací službu Max, která nahradí stávající HBO Max. Dostane lepší technické parametry i větší knihovnu obsahu včetně dokumentů a reality show z produkce Discovery. Mezi největší oznámení ale patřila nová adaptace Harryho Pottera jako seriálu nebo první pohled na kriminální thriller Tučňák ze světa loňského Batmana. Více zde.


Co si pustit

Avatar: The Way of Water

iTunes | Sci-Fi | 2022 | 192 min. | ČSFD

avatar

Foto: Falcon

Záběr z filmu Avatar: The Way of Water

Není těžké pochopit názor, že Avatar: The Way of Water nemá smysl vidět jinak než na velkém plátně a s velkým zvukem. Třetímu nejvýdělečnějšímu filmu v historii ale stojí za to dát šanci i na obrazovce. Možná tolik nevynikne jeho zcela bezprecedentní vizuální a technická stránka, stále ovšem funguje jeho příběh o ochraně nejbližší rodiny, okolí a přírody.

Pro přehled dalších trailerů, novinek z filmového světa a tipů, co si o víkendu pustit, se podívejte na kompletní vydání newsletteru Watch a přihlaste se k jeho odběru zde či v boxu v úvodu článku.

Diskuze (0)

Novinka

Anonym