Investiční kvíz o balík peněz? Přijďte na konferenci Money Maker, kde se hraje o 100 tisíc korun

Na investiční konferenci Money Maker si můžete poslechnout přední osobnosti a také se zapojit do soutěže. Hraje se o desítky tisíc korun.

money-maker-2023-soutez

Foto: CzechCrunch

Soutěžte o 100 000 korun na konferenci Money Maker 2023.

0Zobrazit komentáře

Peníze lze vydělat různými způsoby. Můžete rozjet úspěšný byznys, můžete chytře investovat, ale také můžete mít jednoduše štěstí. Na druhém ročníku naší velké investiční konference Money Maker proběhne vědomostní kvíz, ve kterém můžete zhodnotit své znalosti světa investic, a když budete mít trochu toho štěstí, tak vyhrát desítky tisíc korun. Celkem je v banku 100 tisíc korun, o které se bude v úterý 21. listopadu v pražském Cubexu po obědě hrát.

Investiční kvíz, ve kterém budou rozhodovat nejen správné odpovědi na otázky, ale také rychlost, pořádáme na investiční konferenci Money Maker spolu s generálním partnerem akce, společností XTB. A jak bude soutěž probíhat? Stačí být v sále včas po obědě, který končí ve 13 hodin, zaregistrovat se do kvízové hry, znát správné odpovědi a mít jich více než vaši spolusedící v sále. Celá pravidla soutěže najdete zde.

Kdo bude nejúspěšnější a nejrychlejší, vyhrává 50 000 korun. Za druhé místo si soutěžící odnese 30 tisíc korun a třetí místo bude odměněno částkou ve výši 20 tisíc korun. Peníze na další investování se hodí vždycky, přičemž inspirace, kam je investovat, vám po dni stráveném na Money Makeru určitě chybět nebude.

V nabitém programu promluví o různých tématech ze světa byznysu a investic přední české osobnosti v čele s Markem Dospivou, Tomášem Čuprem, Tamarou Kotvalovou, Mojmírem Hamplem, Ivanou Tykač, Igorem Faitem nebo Zdeňkem Cendrou.

Součástí konference jsou také specializované workshopy, kde investoři Michal Semotan a Štěpán Hájek prozradí, jak úspěšně investovat do akcií, Milan Kratina ukáže svůj miliardový recept z Accolade a Robert Johnson poradí, jak vybrat investiční byt. Stačí se na ně dopředu registrovat.

Program celé akce, která se koná v úterý 21. listopadu v pražském Cubexu, najdete na webu Money Makeru. Kupovat tam můžete i poslední dostupné lístky.

Rubriku Investice podporujíxtb-retinafingood-retinaczechfund-retinajt-bankaamundi

Diskuze (0)

Novinka

Anonym