Jak se daří týden po spuštění food delivery službě Ordr.cz?

Michal PtáčekMichal Ptáček

0Zobrazit komentáře

Je tomu zhruba týden, co na Praze 1 odstartoval nový food delivery projekt Ordr.cz, jehož hlavním cílem je doručit zákazníkům jídlo do maximálně 10 minut. Kluci z uLikeIT, kteří za Ordr stojí, nám poslali pár aktuálních čísel, která po týdnu sesbírali, abyste věděli, jak jsou na tom.

Počet objednávek

Počet zaregistrovaných zákazníků se po týdnu vyhoupl na 600, s tím že někteří z nich už podle uLikeIT objednávají opakovaně. Průměrný počet objednávek se pak pohybuje ve vyšších desítkách za den, jak ale uvádí Jirka Jaroš z uLikeIT: „Prozatím čekáme na den, kdy budeme skutečně moci zakřičet – VYPRODÁNO“.

Ordr – Ordering(2)

Přečtěte si takéuLikeIt chystají novou food delivery službu s názvem Ordr. Zatím na Praze 1uLikeIt chystají novou food delivery službu s názvem Ordr. Zatím na Praze 1

Čas dovozu

Hlavním lákadlem Ordr je jednoznačně expresní doručení jídla po Praze 1. Předem slíbený čas 10 minut se zatím daří dodržet, protože průměrná doba doručení se po týdnu oproti testovacímu provozu nijak nevychýlila a pohybuje se okolo 5 minut a 32 vteřin.

Novinky

Aktuální novinkou je zavedení podpory platby v hotovosti (služba začínala pouze s platbou přes platební karty) a vydání iOS verze aplikace, která tak navazuje na již dříve vydanou variantu pro Android. iOS verzi můžete stahovat zde, Android verzi zde.

ordr-hlavni

Nová iOS appka Ordr