Jak vydělat miliony v kryptu a NFT? Přijďte na CzechCrunch Offlajn, kde napoví Mára, Kiska a Stránský

Krypto padá. Vyplatí se do něj pořád investovat? A jak na něm vydělat? O tom promluví Petr Mára, Andrej Kiska a Martin Stránský na naší akci.

Ondřej HolzmanOndřej Holzman

krypto-offlajn-boxedEvent

Foto: CzechCrunch

O kryptu a NFT promluví Martin Stránský, Petr Mára a Andrej Kiska

0Zobrazit komentáře

Padá krypto, něco si přej. Otřepaná hláška v posledních týdnech opět úřaduje, protože grafy znázorňující vývoj kryptoměn, ale také akcií a dalších aktiv svítí převážně červeně. Samotný kryptosvět přitahuje stále více pozornosti, točí se v něm miliardy a už zdaleka nejde pouze o bitcoin. Jak lze v tomto rychle se měnícím světě vydělat, ale také prodělat miliony? Své o tom vědí Petr Mára, Andrej Kiska a Martin Stránský, kteří o svých zkušenostech promluví na naší akci CzechCrunch Offlajn.

Řešit budeme nejen fenomén NFT, na jehož vlnu naskočil právě technologický influencer Petr Mára, který na Offlajnu popíše i to, jak dokázal na jednom kresleném obrázku roztodivné opice vydělat miliony. Ne vždy se však takto zadaří a miliony také mohou rychle vyletět oknem. Na akci příznačně nazvané Krypto & NFT aneb Jak vydělat i prodělat miliony, která se koná ve čtvrtek 26. 5. od 18.30 v karlínské Spojce, ho doplní zakladatel bitcoinové skupiny WBTCB Martin Stránský a startupový investor Andrej Kiska, který už má ve sbírce také nejedno NFT.

Je teď, kdy všechno krypto padá, dobrý čas koupit právě nějaké to NFT? A dává vůbec ještě smysl nakoupit bitcoin, který se propadl na nejnižší hodnotu za poslední rok? Je krypto jen obrovská bublina, která splaskne, nebo ten, kdo do něj teď nenaskočí, prohloupí? Na všechny tyto otázky a mnohé další budeme na našem Offlajnu hledat odpovědi a ptát se našich hostů budete moci i vy. Přijďte se dozvědět o tom, jak mohou kryptotechnologie proměnit náš svět a jak se na nich dá vydělat.

Je to hazard, nebo dobrá investice?

„Kryptotechnologie mi enormně připomínají internet v 90. letech. Opravdu věřím, že ze současné krize může vyrůst nová generace tech společností, které budou definovat další směr toho, co nazýváme internetem,“ je přesvědčen Petr Mára. „Pro mě kryptosvět představuje nezávislost, svobodu. Ocenění hodnoty krypta je závislé pouze na dvou lidech – jeden kupuje, druhý prodává. Bitcoin je pro mě ‚měna důvěry lidí‘ mezi sebou navzájem,“ doplňuje Martin Stránský, který staví kryptoměnové bankomaty či kryptosměnárnu Bit.plus.

Na Offlajnu ostatně rozebereme také to, zda je jedinou cestou do budoucna pouze bitcoin, který nejen Stránský považuje za digitální zlato, nebo tu s námi zůstanou i další kryptoměny. A je tolik zmiňovaný blockchain pouze buzzword, nebo skutečně dokáže změnit to, jak dnes my i některé procesy fungují? „V kryptosvětě mě nejvíc baví právě samotná technologie blockchainu, na kterou se lze dívat jako na nový typ počítače. Na tom počítači se dají naprogramovat aplikace, jakou jsou například stablecoiny či NFTs, které by na předcházejících počítačových platformách nešly vytvořit,“ říká Andrej Kiska.

Investor a syn bývalého slovenského prezidenta Andreje Kisky staršího se po úspěšných investicích do startupů v rámci Credo Ventures vrhá do krypta stále víc. Větří v něm příležitost, jak vydělat ještě více peněz? A jak velký hazard celý kryptosvět představuje? Petr Mára často říká, že je to do značné míry gambling. Když ale vidíme padat o desítky procent nejen kryptoměny, ale třeba i standardní akciové tituly, je to takový rozdíl?

Přijďte si Petra Máru, Andreje Kisku a Martina Stránského poslechnout ve čtvrtek 26. 5. od 18.30 do karlínské Spojky. Veškeré podrobnosti o akci najdete na webu GoOut, kde můžete kupovat i vstupenky. Do středy 18. května je vstupné v rámci Early Bird za 390 korun (základní vstupné jinak stojí 550 korun). V nabídce je také VIP vstupenka, která vás posadí do první řady a také zařídí limitovanou edici kšiltovky CzechCrunch. Těšíme se na vás!