Jedna z nejlepších akcí roku se blíží. Enterprise Data Hackathon v Praze

Michal PtáčekMichal Ptáček

17. října až 19. října proběhne ve smíchovském TechSquare podle nás rozhodně jedna z nejzajímavějších akcí roku. A to jak tématem, tak i obsazením hostů, navíc pod patronátem Petra Šimečka z Kebooly a Pavla Doležala. Hlavní téma? Letošní stále žhavé Big Data za doprovodu technologií od GoodData, Google Cloud Platform a Amazon Redshift.

loc

Přečtěte si také„České“ AVG kupuje za 220 milionů dolarů mobilní startup Location Labs

Na téhle víkendové akci, která začíná od 17:30 jinak potkáte dále třeba Eduarda Kučeru z Avastu, Tomáše Čupra z Rohlik.cz, Miloše Endrleho z Geewy nebo Marka Paneše z FleetCor. Navíc jak nám Petr Šimeček prozradil…

Účastníci po dobu hackathonu dostanou mj. plnej neomezenej přístup k API Semantria.com (od http://www.lexalytics.com), který je použitý v Datasiftu na augmentace Twitter firehose. Ještě řešíme přístup na placený weather api forecast.io a navíc Michal Illich pravděpodobně donese ~100.000.000 url, které mají lidé ve čtečkách, což v kombinaci se Semantria.com otevírá zajímavé možnosti.

Rezervace je nutná přes Eventbrite, tak si pospěšte, protože lístky mizí fakt rychle. Adresa už tradiční: TechSquare, Křížová 2598/4, Praha 5 – Smíchov.

Více info o hackathonu samotném najdete na oficiálním webu.

h-2

Koho na hackathonu potkáte?

foto: Nechvile.cz