Lady Gaga září ve filmu o Gucci, Netflix chce Christophera Nolana. Je tu další CC Watch s filmovými a seriálovými tipy

Tomáš ChlebekTomáš Chlebek

ccwatch18
0Zobrazit komentáře

Páteční večer znamená nové vydání CC Watch, kde shrnujeme filmové a televizní novinky posledního týdne, upozorňujeme na zajímavé trailery a doporučujeme, na co se podívat. Do centra pozornosti se včera dostala herečka Scarlett Johansson, která žaluje Disney kvůli uvedení Black Widow v kinech a online zároveň. Něco podobného by snad nikdy nedovolil režisér Dokonalého triku či Počátku Christopher Nolan, pro něhož je divácká zkušenost z velkého plátna zcela zásadní. Velmi zajímavé tak bude sledovat, jak se ho teď Netflix pokouší přetáhnout na svou stranu.

Možná ještě zajímavější je teď ale nový trailer na film Ridleyho Scotta House of Gucci. Lady Gaga, Adam Driver a další herecké hvězdy se v něm ukazují jako lidé na vrcholu luxusní značky, která má bouřlivou minulost plnou lesku i soupeření. Mnozí pak jistě budou nadšení i z traileru na pokračování seriálu Dexter nebo životopisného filmu o mládí tenistek Sereny a Venus Williamsových. Nakonec samozřejmě nechybí tipy ke sledování, od pohledu do zákulisí vzniku Formanova Muže na Měsíci po tvrdé boxerské drama z thajské věznice.

Aby vám naše shrnutí a doporučení propříště neuniklo, můžete se k odběru newsletteru CC Watch přihlásit zde.

***

Co hýbe světem filmu a televize

HBO Max na příští rok chystá deset exkluzivních filmů: WarnerMedia, mateřská společnost Warner Bros. i HBO, se v bezprecedentním kroku rozhodla všechny kinofilmy pro rok 2021 poslat na plátna i online zároveň. Přes silnou kritiku Christophera Nolana a režiséra Duny jí to finančně prozatím celkem vychází, příští rok ale tuto strategii opustí. Místo toho má vzniknout deset filmů natočených přímo pro HBO Max, které by mělo na jaře dorazit i do Česka. Zatím se neví, jak budou vypadat, pokud ovšem mají přitahovat diváky namlsané Dunou nebo Matrixem 4, o nenápadné malé produkce nejspíš nepůjde.

Scarlett Johansson žaluje Disney kvůli vydání Black Widow online: Když se Disney rozhodlo filmový blockbuster ze série Avengers poslat do kin a na streamovací službu zároveň, překvapilo tím celý zábavní průmysl. Teď se kvůli velkým propadům Black Widow ve výdělcích z kin spekuluje, jak velký vliv na to hybridní distribuce měla. Proto také Johansson podala na Disney žalobu, podle které mělo studio porušit podmínky smlouvy s herečkou. Má totiž nárok na podíl z tržeb z kin a součástí je také období exkluzivní dostupnosti filmu na plátnech.

Na co jsme zvědaví

Film House of Gucci o bouřlivé historii luxusní módní značky Gucci chtěl Ridley Scott točit už v roce 2006, nakonec ale vznikl až loni. V prvním, extrémně stylovém traileru teď můžeme vidět Adama Drivera jako někdejšího šéfa firmy a módní ikonu Maurizia Gucciho a Lady Gaga jako jeho manželku. Už z prvního pohledu na ni je patrné, že půjde o složitou osobnost, která má ovšem jasný cíl, za nímž je schopná jít přes mrtvoly. V opulentním světě módy, ambicí, podvodů a skandálů se objeví celé hvězdné obsazení s Jaredem Letem, Al Pacinem, Jeremy Ironsem nebo Salmou Hayek.

Další zprávy, tipy na novinky a trailery, na něž jsme velmi zvědaví, výběr zajímavých filmů i seriálů, které stojí za vidění, či osobní tip jednoho z členů redakce CzechCrunche nebo osobnosti českého byznysu najdete v kompletním, už osmnáctém vydání newsletteru CC Watch.

Pokračování nového newsletteru CC Watch si můžete přečíst zde.

Diskuze (0)

Novinka

Anonym