Microsoft představil klávesnici, díky které bude možné psát na iPhonu 6/s Plus jednou rukou

Michal BenatzkyMichal Benatzky

Snímek obrazovky 2016-04-26 v 17.45.52
0Zobrazit komentáře

Každý majitel smartphonu s úhlopříčkou větší, než pět palců jistě potvrdí, že psaní jednou rukou na takto velkém displeji bývá často oříškem. Pomoc však přichází od Microsoftu, který světu představil svou zcela novou klávesnici určenou primárně právě pro displeje velkých telefonů.

Po týdnu, kdy byla klávesnice s názvem Word Flow ve fázi beta testování, je tak nyní oficiálně dosptupná v AppStoru k volnému stažení. Zatím však klávesnice není k dispozici globálně, přičemž mezi zeměmi, kde si Word Flow nenainstalujeme pak ne zcela překvapivě najdeme i Českou Republiku.

karel

Přečtěte si takéMiliardář Karel Janeček spouští v Karlíně startupový inkubátor s palebnou silou 700 milionůMiliardář Karel Janeček spouští v Karlíně startupový inkubátor s palebnou silou 700 milionů

Word Flow ale nabízí kromě pohodlného psaní jednou rukou také spoutu dalších, neméně zajímavých věcí, kterých se doufejme v brzké době dočkáme i u nás. Word Flow umožňuje například také psaní pouze pomocí posouvání prstu po obrazovce, tedy funkci, kterou důvěrně známe z populární klávesnice Swipe.

Během psaní také nový výtvor Microsoftu kromě slov ze slovníku navrhuje i uložené kontakty. Poměrně široké možnosti nabízí klávesnice také v oblasti personalifikace. Uživatel si totiž může nastavit například libovolné pozadí.

word

Diskuze (0)

Novinka

Anonym