Online autobazar FairPlayAuto.cz spustil možnost nákupu auta za Bitcoiny

Michal PtáčekMichal Ptáček

fairplay
0Zobrazit komentáře

Česká online platforma FairPlayAuto.cz, který zprostředkovává nákup ojetých vozů přímo od soukromých majitelů, představila zajímavou novinku. Její uživatelé totiž nově mohou nakupovat automobily prostřednictvím virtuální kryptoměny Bitcoin, jejíž hodnota je nyní mimo jiné na svém dosavadním maximu, to když se jeden Bitcoin prodává za zhruba 1 587 dolarů

bit

Aktuání hodnota Bitcoinu

Samotná transakce přes Bitcoin pak dle tvůrců FairPlayAuto.cz v tomto případě zabere několik málo vteřin a uživatele vyjde na pár Kč bez ohledu na výši celkové částky.

„Prodej automobilu přes Fair Play Auto je výhodný jak pro prodávajícího, tak pro kupujícího. Prodávající utrží více než při prodeji přes prostředníka, kupující díky našim službám zase získá jistotu, že kupuje kvalitní vůz bez tradičních rizik, jakým je například stočení tachometru či zamlčení skutečného stavu vozu. Podobně výhodná je pro obě strany také transakce v Bitcoinech. Je provedena během několika vteřin a převod stojí zákazníka v řádu korun, bez ohledu na výši částky. Novinkou zároveň vycházíme vstříc těm zákazníkům, které stejně jako nás lákají alternativní služby,“ uvádí k výhodám platby kybernetickou měnou Bitcoin CEO projektu David Zábrž.

Diskuze (0)

Novinka

Anonym