Oslavili jsme 10 let. Na tradiční letní akci CzechCrunche se sešli přední čeští zakladatelé a zakladatelky

Akce Founders2Founders láká osobnosti z českého byznysu i startupů. Letos jsme ji spojili s narozeninovou oslavou CzechCrunche.

redakceredakce

ff1Event

Foto: Jan Nechvíle / CzechCrunch

Letní akce Founders2Founders od CzechCrunche

0Zobrazit komentáře

Přes dvacet tisíc článků, tisíce inspirativních příběhů, stovky podcastů a desítky eventů, které pravidelně čtou, poslouchají nebo navštěvují v součtu miliony lidí. Takových bylo ve zkratce prvních deset let CzechCrunche, které jsme oslavili v rámci naší tradiční akce společně s předními zakladateli a zakladatelkami startupů i již zavedených firem. „Úspěchu si vážíme, ale respekt patří především zakladatelům a osobnostem usilujícím o lepší Česko, právě oni jsou zdrojem a inspirací, díky které může CzechCrunch růst,“ prohlásil zakladatel CzechCrunche Michal Ptáček.

Eventu Founders2Founders se každoročně účastní přední čeští zakladatelé a zakladatelky a další významné osobnosti byznysového, startupového a investičního světa. Letošního ročník se přesunul z našich karlínských kanceláří na Vinohrady, do čerstvě zrekonstruovaného objektu Vila 63, který ve svých zahradách umožnil na chvíli zapomenout na pulzující prostředí velkoměsta.

Všemožným podnikatelským a inspirativním debatám to ale nezabránilo, protože byznys nikdy nespí. U tradičně fantastického občerstvení od ZE MĚ projektu se potkali mimo jiné Dušan Šenkypl, Zdeněk Cendra, Božena Řežáb, Petr Borkovec, Ondřej Fryc, Lubo Smid, Andrej Kiska, Eva Čejková, Jaroslav Beck, Hubert Palán, Jana Sedláková, Terezie Täubelová, Jan Řežáb, Juraj Masár, Pavlína Zychová, Miroslav Uďan a více než stovka dalších.

Hosté se bavili spolu se signature drinky od Goodloku a Garage22, nápojů od Cans či JZT Ferments a také u vědomostní soutěže Quizit, kde se potkali například Erika Eliášová, Petr Mára nebo Petr Vojnar. Zlatým hřebem večera se k příležitosti desátých narozenin CzechCrunche stal dvanáctikilový obří dort z cukrárny Ollies. „Celé to tady má vibe svatby, ale té povedené, kde se všichni znají a dobře baví,“ svěřil se se smíchem v průběhu večera jeden z hostů.

Děkujeme všem, že nás čtete, posloucháte, sledujete a podporujete! A děkujeme také našim partnerům ze společnosti UBS, díky kterým jsme mohli letní akci uspořádat, stejně jako by se neobešla bez doplňků a květin od Green Decor a Lucky Decor.