Podívejte se díky novému projektu na to, jak se v průběhu let měnily nejznámější aplikace

instagramtimeline
0Zobrazit komentáře

Čas s aplikacemi, které mnohdy používáme denně nebo dokonce tak často, že už nám přijdou jako běžná součást našeho života, plyne rychle a je jen těžké si uvědomit, jakou ty nejznámější ušly cestu. Od svého prvního prototypu, od prvních verzí mobilních operačních systémů a přezdobených grafických rozhraní, až po dnešní maximální jednoduchost a přehlednost.

Největší změny lze vidět například u fotografické appky Instagram, přepravního startupu Uber, platebního startupu PayPal nebo u Foursquare, za jehož předchozí verze ho uživatelé tolik milovali. Vše pak lze porovnat v přehledné časové timeline na jednoduchém webu Great Apps Timeline, který vytvořili spoluzakladatelé mobilního startupu Noww.

reidhoffman

Přečtěte si takéZakladatel LinkedInu si díky jeho odprodeji přijde minimálně na 2,8 miliard dolarůZakladatel LinkedInu si díky jeho odprodeji přijde minimálně na 2,8 miliard dolarů

V databázi je prozatím pouze kompletní historie nejen zmíněného Uberu, Instagramu, PayPalu nebo Foursquare, ale i chatovací aplikace WhatsApp, profesní sociální sítě LinkedIn, kterou nedávno odkoupil Microsoft za 627 miliard korun, hudební služby Soundcloud nebo sociální sítě Pinterest.

Diskuze (0)

Novinka

Anonym