Podívejte se na trailer nové série startupového seriálu Silicon Valley, která vyjde 25. března

Filip HouskaFilip Houska

hbo

Silicon Valley, seriál pod taktovkou HBO

0Zobrazit komentáře

Poslední díl čtvrté série oblíbeného seriálu z dílen HBO Silicon Valley, který pojednává o zrodu kompresního startupu Pied Piper a všemožných nástrahách této vysoce rizikové a konkurenční startupové oblasti, byl odvysílán 25. června minulého roku a fanoušci netrpělivě čekali na oznámení série páté. To nyní přišlo a rovnou s ukázkami.

HBO na svém youtubovém kanálu zveřejnilo 80vteřinový trailer k očekávané páté sérii tohoto komediálně-startupového seriálu, za kterým od roku 2014, kdy debutoval, stojí režiséři Mike Judge, John Altschuler a Dave Krinsky. Zároveň byl zveřejněn i termín vysílání prvního dílu: 25. března 2018.

A2EE56D9-F422-41BC-9DE8-469C837DDDC3

Přečtěte si takéZnovuzrozený kultovní mikrobus od Volkswagenu má pohánět umělá inteligence od NVIDIAZnovuzrozený kultovní mikrobus od Volkswagenu má pohánět umělá inteligence od NVIDIA

Na televizních obrazovkách, případně na streamovací platformě HBO GO, se opět objeví Richard, zakladatel Pied Piperu, spolu se svými kolegy Dineshem, Gilfoylem a Jaredem. Nebude chybět ani úhlavní konkurent ze společnosti Hooli Gavin, „investiční“ partner Monica nebo Jian Yang.

DAB9E766-9D94-4510-8B11-2172B04CBB4A

Zleva: Erlich, Gilfoyle, Dinesh, Jared, Richard

Na druhou stranu však v páté sérii nebude figurovat Erlich, zakladatel legendárního startupového inkubátoru a součást Pied Piperu, který se rozhodl ze seriálu odejít.

Na trailer k chystané sérii se můžete podívat níže.

https://youtu.be/lRs72x7Lgtc

Aktualizováno (22. 2. 2018, 18:40): HBO vypustilo další, delší upoutávku.

https://youtu.be/3cZFPRrRN_g

Foto: HBO (reprofoto, YouTube)

Diskuze (0)

Novinka

Anonym