Pomáháme hledat nové posily do týmu. Na CzechCrunch Jobs můžete v nouzovém stavu inzerovat zdarma

Petra FritschPetra Fritsch

jobs

Foto: CzechCrunch

Na CzechCrunch Jobs můžete po dobu nouzového stavu inzerovat zdarma

0Zobrazit komentáře

Jen co se tuzemská ekonomika nadechla po svém jarním utlumení a začala po letních prázdninách opět roztáčet svá kola, přichází nešťastné okolnosti spojené s šířením koronaviru znovu. Čekají nás podle všeho dosud nejnáročnější týdny, kdy se nebude řešit jen zdraví nás všech, ale také životaschopnost nejedné firmy.

Ptali jsme se sami sebe, jak můžeme alespoň trochu v takové situaci pomoci, a rozhodli jsme se podpořit startupy a firmy, které i přes současnou situaci nabízejí volná místa a hledají do svých týmů nové kolegy a kolegyně. Na druhé straně pak chceme všem, kteří novou práci hledají, představit co nejrozmanitější nabídku.

Je jasné, že některé sektory jsou na tom výrazně hůř než jiné, zatímco některým se naopak daří ještě více. Pozorujeme, že lovení talentů se rozhodně nezastavilo, a proto bychom rádi dali firmám do ruky nástroj, kterým mohou výrazně podpořit alespoň svůj hiring a upozornit na sebe určité spektrum kandidátů, kteří kvůli pandemii koronaviru přišli o práci nebo naopak v těžkých časech hledají nové výzvy.

Od 15. října do 20. listopadu mohou firmy inzerovat na CzechCrunch Jobs své volné pozice zdarma.

Inzerce na CzechCrunch Jobs je rychlá a intuitivní. Stačí kliknout na „Přidat nabídku“. Není třeba zadávat text celého inzerátu, stačí jen vložit odkaz na vaše kariérní stránky nebo klidně jiný portál, kde je pozice vyvěšená, a vytvořit si svůj uživatelský účet, abyste s nabídkami pozic dokázali poté jakkoliv manipulovat.

Chceme touto akcí podpořit tuzemské firmy i šikovné talenty hledající práci a využít k tomu potenciál celého CzechCrunche, protože víme, že ho měsíčně navštíví několik set tisíc čtenářů, jež se o dění ve startupovém a technologickém světě zajímají.

Zvídaví a angažovaní zaměstnanci jsou dnes v mnoha firmách prioritou a my věříme, že právě takové čtenáře CzechCrunch baví. CzechCrunch Jobs funguje na principu agregátoru těch nejzajímavějších pracovních nabídek a nechce tedy konkurovat zavedeným job portálům, které již na trhu úspěšně fungují – naopak chceme zaměstnavatelům zajistit dostatečný příliv kvalitních kandidátů, ať už inzerují kdekoliv.

Pokud jste už na CzechCrunch Jobs inzerovali, stačí se jen přihlásit a vložit libovolný počet pozic, které chcete inzerovat. Pokud je nedeaktivujete dříve, budou na CzechCrunch Jobs vyvěšené celý měsíc. My následně uděláme vše pro to, abychom vaše nabídky dostali k co možná nejširší audienci potenciálních kandidátů.

Akci podpoříme na našem webu, sociálních sítích a v relevantních médiích. Pokud znáte kohokoliv, kdo hledá práci, nové výzvy nebo naopak potřebuje najít nové spolupracovníky, odkažte ho i na CzechCrunch Jobs.

Začínajícím startupům, podnikatelům nebo studentům se zájmem o práci v mladých progresivních firmách pak dokážeme pomoci i díky naší komunitě CzechCrunch Shine a v neposlední řadě o těch nejzajímavějších projektech aktivitách napsat na CzechCrunch.cz. Stačí se nám ozvat na info@czechcrunch.cz.

Pokud máte pocit, že můžeme být v této situaci ještě jakkoli jinak nápomocni, napište nám!

A držte se.

Váš CzechCrunch

Rubriku Startupy podporujíjt-retina