Populární komunikační startup Slack vypouští funkci sdílení obrazovky při volání

slack-call-830×570-12x
0Zobrazit komentáře

V prosinci loňského roku si oblíbená služba Slack, která se soustředí na zefektivnění komunikace uvnitř menších či větších startupů a korporací, připravila dlouho chystanou novinku v podobě spuštění videohovorů, jenž lze realizovat jedním stisknutím tlačítka uvnitř kanálu chatu.

Velká část z této technologie přešla ze startupu Screenhero, ve kterém pracoval český designer, Pavel Maček, který se spolu s většinou týmu před 2 lety přesunul právě do Slacku. Nyní Slack oznámil rozšíření videochatu o sdílení obrazovky, jenž lze zahájit kdykoliv v průběhu hovoru, podobně jako na Skypu.

elon_insta

Přečtěte si takéElon Musk začíná razit svůj první tunel v Los AngelesElon Musk začíná razit svůj první tunel v Los Angeles

Nová funkce je k dispozici všem týmům s placeným členstvím. Při zahájení sdílení obrazu lze navíc zvolit, zda chcete zobrazovat aktuální obrazovku před sebou nebo například připojený monitor. Při sdílení se navíc dočasně vypnou notifikace na nové zprávy. Pokud by vám z jakéhokoliv důvodu Slack jako takový nevyhovoval, nabízí integraci se službami jako Google Hangouts, Zoom, Blue Jeans nebo právě Skype.

0-RHdIgdVhRL1hkz0t

Diskuze (0)

Novinka

Anonym