Pražský hackathon HackPrague láká na ceny ve výši 100 tisíc Kč a mentora z Facebooku

0Zobrazit komentáře

Prostory pražského K10 Coworking se už za pár měsíců na 36 hodin zaplní 150 vybranými developery a designery z celé Evropy. Ve dnech 17. a 18. června se malý zámek se saunou stane dějištěm mezinárodního hackathonu s názvem HackPrague. Pod vedením mentorů budou účastníci pracovat na vývoji softwarových a hardwarových projektů a získají možnost spolupracovat s lidmi ze společností jako Google nebo GitHub.

kiwi

Přečtěte si takéBrněnský startup Kiwi.com dosáhl loni na tržby ve výši 8 miliard KčBrněnský startup Kiwi.com dosáhl loni na tržby ve výši 8 miliard Kč

Jedním z těchto mentorů bude i Jason Brooks, softwarový inženýr z Facebooku nebo třeba Jakub Nešetřil z českoamerického startupu Apirary. Účastníci tak budou mít možnost blýsknout se a ukázat svůj potenciál či jen odborně zkonzultovat svoje nápady a projekty mezi náročnou porotou. Zapojit se mohou buď jako jednotlivci nebo v týmech o maximálním počtu čtyř lidí.

Flickr_by Twilio

Zájemci z celé Evropy se mohou registrovat až do do 11. května a o čtyři dny později se dozvědí, zda se dostali na seznam vybraných účastníků. Potencionální účast je zdarma a šanci má takřka každý, přičemž první cenou je 50 tisíc korun s celkovými cenami přesahujícími 100 tisíc.

Diskuze (0)

Novinka

Anonym