Původem zlínská agentura zakládá v Praze nový coworking, ve kterém můžete spolupracovat s jejími klienty

Pavel HoralíkPavel Horalík

cowork10

Nejenom stůl, židli, rychlý internet, dobrou kávu a příjemné pracovní prostředí získáte v novém coworkingu, který buduje původem zlínská agentura Digital Brain. Ta se před pár týdny přestěhovala do Prahy a nyní zde otevírá menší coworkingové místo a snaží se změnit pohled na sdílený pracovní prostor.

Za 3 500 Kč měsíčně totiž budete mimo jiné moci spolupracovat s agenturou na práci pro klienty jako CZC, Nespresso, Eta nebo New Yorker. Tento nový přístup ocení především profesionálové na volné noze – copywriteři, analytici, grafičtí designeři a mnozí další, kteří chtějí být součástí kreativního procesu a sdílet své nápady a myšlenky.

borkovec

Přečtěte si takéDo těchto pěti startupů dal ředitel poradenské společnosti Partners přes 100 milionů korun

“Naše práce stojí na spojování technických a kreativních mozků, snažíme se dělat věci, u kterých si lidé řeknou WOW. Už rok a půl budujeme silný tým. Teď je čas rozšířit jeho řady o další lidi – jsme otevřeni všem těm, koho baví dělat na věcech, o kterých se mluví,”

přibližuje Lukáš Krčil, jeden ze spoluzakladatelů agentury.

Právě on a jeho kolega Martin Zdražil nedávno vyhráli české Young Lions v kategorii Media a v úspěšném tažení pokračovali také v Cannes, kde byla jejich práce zařazena na shortlist. Nový koncept nazvala agentura Digital Brain Friends a sídlí na Lidické 3, kousek od Náplavky.

cowork7
Digital Brain cowork
cowork8