Původem zlínská agentura zakládá v Praze nový coworking, ve kterém můžete spolupracovat s jejími klienty

Pavel HoralíkPavel Horalík

cowork10
0Zobrazit komentáře

Nejenom stůl, židli, rychlý internet, dobrou kávu a příjemné pracovní prostředí získáte v novém coworkingu, který buduje původem zlínská agentura Digital Brain. Ta se před pár týdny přestěhovala do Prahy a nyní zde otevírá menší coworkingové místo a snaží se změnit pohled na sdílený pracovní prostor.

Za 3 500 Kč měsíčně totiž budete mimo jiné moci spolupracovat s agenturou na práci pro klienty jako CZC, Nespresso, Eta nebo New Yorker. Tento nový přístup ocení především profesionálové na volné noze – copywriteři, analytici, grafičtí designeři a mnozí další, kteří chtějí být součástí kreativního procesu a sdílet své nápady a myšlenky.

borkovec

Přečtěte si takéDo těchto pěti startupů dal ředitel poradenské společnosti Partners přes 100 milionů korunDo těchto pěti startupů dal ředitel poradenské společnosti Partners přes 100 milionů korun

“Naše práce stojí na spojování technických a kreativních mozků, snažíme se dělat věci, u kterých si lidé řeknou WOW. Už rok a půl budujeme silný tým. Teď je čas rozšířit jeho řady o další lidi – jsme otevřeni všem těm, koho baví dělat na věcech, o kterých se mluví,”

přibližuje Lukáš Krčil, jeden ze spoluzakladatelů agentury.

Právě on a jeho kolega Martin Zdražil nedávno vyhráli české Young Lions v kategorii Media a v úspěšném tažení pokračovali také v Cannes, kde byla jejich práce zařazena na shortlist. Nový koncept nazvala agentura Digital Brain Friends a sídlí na Lidické 3, kousek od Náplavky.

cowork7
Digital Brain cowork
cowork8

Diskuze (0)

Novinka

Anonym