Říjnový Startup Summit v Praze představí hvězdy z firem jako Socialbakers, Rohlik.cz nebo Credo Ventures

Slovo „startup“ se v posledních letech skloňuje v nejrůznějších formách. A proto, že jsou na startupy tak protichůdné názory a mezi lidmi kolují mylné informace, vzniká pocit, že jde jen o nějakou krátkodobou módní záležitost. Trochu vysvětlení a důkazů o opaku chce přivést v pořadí již čtvrtý ročník Startup Summitu, který pořádá server Tyinternety.cz ve spolupráci s Mladou Frontou.

V prostorách pražského klubu SaSaZu se 15. října rozezní pódium a poprvé nebudou hlavním cílem startupisti jako takoví, ale především lidi z klasického businessu, kteří se je musí naučit chápat a respektovat. A třeba se naučit zapřemýšlet nad tím, jak pro ně může být práce s rizikovým kapitálem, investicemi nebo nástroji startupů přínosem.

IMG_8170

Přečtěte si takéJak probíhala konference Engage Prague 2015 pořádaná českými Socialbakers?

Mezi hlavními řečníky by se měl objevit například Tomáš Čupr, zakladatel Slevomatu, Damejidlo.cz nebo Rohlik.cz, Ondřej Bartoš z Credo Ventures a spousta dalších jmen z analytického startupu Socialbakers, investiční skupiny Miton nebo startupu Zdeňka Cendry poskytujícího síť pro doručování obsahu, CDN77.

Den nabitý přednáškami, navazujícími na networking, si můžete vychutnat za 4000 Kč za klasický a 7500 Kč bez DPH za VIP lístek v dnes zahájeném předprodeji. Mediální partnerem projektu se stal i náš magazín.