Shoptet jmenoval nového šéfa své velkoobchodní platformy Obchodiště.cz

Ondřej HolzmanOndřej Holzman

jakub-gottwald

Foto: Shoptet

Šéf Obchodiště.cz Jakub Gottwald

0Zobrazit komentáře

Koncem loňského roku spustila největší tuzemská platforma pro e-shopy Shoptet novou velkoobchodní platformu Obchodiště.cz, pro kterou nyní našla nového šéfa. Katalog firem pod hlavičkou Shoptetu povede Jakub Gottwald, který dříve působil jako city manager ve Slevomatu. Obchodiště.cz aktuálně funguje jako katalog firem, který má pomoci novým obchodníkům na trhu.

Specializovaný B2B portál jim totiž umožní najít nové dodavatele a zároveň chce jejich vzájemný vztah zmodernizovat a digitalizovat. Nově bude mít nyní Obchodiště vlastního šéfa, který ho bude dál rozvíjet. Vedle Slevomatu působil Jakub Gottwald také v Bageterii Boulevard, kde měl na starosti veškeré online aktivity a nastartování food delivery v rámci BB Boxů, a je spoluzakladatelem e-shopu s českými rukodělnými destiláty Lihovarek.cz.

„Při jeho provozu jsem zjistil, jak šíleně komplikované je vůbec oslovit a dohodnout spolupráci s dodavateli. I proto jsem šel do Obchodiště, abych pomohl toto změnit,“ popisuje nový člen týmu Shoptetu, na jehož platformě běží v České republice již více než 16 tisíc e-shopů. Jejich celkový počet v Česku je přes 43 tisíc.