Twitter od dnešního dne oficiálně povoluje až 280 znaků v jednom příspěvku

twitter-1
0Zobrazit komentáře

Sociální síť Twitter byla vždy známa pro svoji stručnost – uživatelé totiž mohli publikovat pouze příspěvky o maximálním počtu 140 znaků, což je ovšem dle všeho minulostí. Twitter totiž po dlouhém testování oficiálně vypouští dvojnásobnou povolenou délku příspěvků, jenž tak nyní dostávají až 280 znaků.

Dle dostupných statistik uživatelů pouze 7 % využívá dosavadních 140 znaků, necelé 1 % pak celých 280 znaků při průběžném testování. Twitter tak věří, že se nestane, že by se síť najednou zahltila sáhodlouhými příspěvky, i přesto, že je bude možné publikovat, většinou ve speciálních případech jako hodnocení služeb, zveřejnění delších názorů apod.

barta

Přečtěte si takéSkupina NetBrokers Holding Jana Barty a spol. skončila loni v zisku 70 milionů korunSkupina NetBrokers Holding Jana Barty a spol. skončila loni v zisku 70 milionů korun

Novinka by měla být již nyní dostupná pro všechny uživatele, mimo Čínu, Koreu a Japonsko, kde není prodloužení počtu znaků potřeba. Bude každopádně velmi zajímavé sledovat, jaký vliv bude na uživatele změna mít a vše ukáže až čas.

cctw