WhatsApp je konečně k dispozici i pro Mac a Windows

Michal BenatzkyMichal Benatzky

whatspp-main
0Zobrazit komentáře

Jedna z nejpopulárnějších chatovacích aplikací – WhatsApp se po letech, kdy byla výsadou zejména mobilních zařízení, přesouvá také do stolních a přenosných počítačů. Svou první desktopovou aplikaci, přes kterou denně proteče několik desítek miliard zpráv, společnost oficiálně představila před pár hodinami.

WhatsApp, který patří Facebooku, se už v minulosti podpory webového rozhraní dočkal. Nyní však vývojáři představili první aplikaci, která je určená pouze pro WhatsApp. V popisu aplikace společnost uvádí, že novinka bude podporovat také zasílání notifikací a klávesové zkratky.

sygic

Přečtěte si takéBrněnský cestovatelský startup Tripomatic se mění na Sygic TravelBrněnský cestovatelský startup Tripomatic se mění na Sygic Travel

Pro spárování mobilní aplikace s desktopovou stačí pouze nasnímat smartphonem přes spuštěný WhatsApp QR kód, který se objeví na obrazovce počítače. Poté se všechny kontakty i zprávy automaticky zobrazí také na počítači.

WhatsApp pro počítač je možno stáhnout přímo ze stránek vývojáře, přičemž k dispozici je pro Windows verze 8 a novější a Mac OS verze 10.9 a vyšší.

Snímek obrazovky 2016-05-11 v 11.33.57

Diskuze (0)

Novinka

Anonym