Známe první český startup, který se objeví na této našlapané startupové konferenci

0Zobrazit komentáře

Za pouhé čtyři roky se podařilo WebSummitu vytvořit ze sebe největší evropskou konferenci, na které se schází ty nejlepší technologické firmy a investoři. Minulé ročníky se mezi řečníky objevila zvučná jména jako Elon Musk z Tesla Motors, Travis Kalanick z Uberu nebo Jack Dorsey z Twitteru. V létě tohoto roku se ale v Hong Kongu bude poprvé konat i asijská odnož této konference s názvem RISE, na které se objeví minimálně i jeden český startup.

A to konkrétně MonkeyData, jehož CEO jsme měli možnost nedávno do detailu vyzpovídat. MonkeyData se totiž probojovali mezi 700 startupů z celkového počtu 30 tisíc a dostanou možnost prezentovat svůj projekt zdarma mezi minimálně 20 tisíci návštěvníky, potencionálními investory a partnery. Celá akce je pro MonkeyData podle zakladatele Honzy Laštůvky zajímavá i proto, že si sami s myšlenkou o vstupu na asijský trh v poslední době dost pohrávají.

hj

Přečtěte si takéJan Laštůvka z MonkeyData: „Chceme změnit způsob, jakým eshopy analyzují svá data.“Jan Laštůvka z MonkeyData: „Chceme změnit způsob, jakým eshopy analyzují svá data.“

Honza se dále mimojiné zmínil o tom, že MonkeyData v České republice neustále rostou, chystají spuštění zbrusu nové verze a expanzi na polský, německý a anglický trh. Na závěr pak ještě menší přehled firem, které na konferenci nebudou chybět:

Screen Shot 2015-05-06 at 19.30.34

Diskuze (0)

Novinka

Anonym