Na nejprestižnější evropské fintech konferenci se představí i český startup Twisto.cz

0Zobrazit komentáře

Už sedmého února proběhne v Londýně desátý ročník zřejmě nejprestižnější evropské fintech konference s názvem: FinovateEurope 2017, kde veřejnosti představí své pojetí budoucnosti financí hned 99 evropských finančních startupů, snažících se v celosvětovém měřítku měnit zaběhlé finanční a bankovní prostředí.

skate-1

Přečtěte si takéČeši v Las Vegas představili ultralehký elektrický skateboard a jdou si pro milion dolarůČeši v Las Vegas představili ultralehký elektrický skateboard a jdou si pro milion dolarů

Mezi vybranými se pak poprvé objeví i jeden český zástupce, konkrétně pak česká platební metoda Twisto.cz, která bude mít možnost se návštěvníkům konference odprezentovat.

„Mám velkou radost, že se můžeme v konkurenci nejlepších evropských FinTech firem představit na konferenci FinovateEurope. Pozvánky na podobné akce jsou pro nás hnacím motorem a důkazem, že Twisto dělá pro zákazníky platby jednodušší, a hlavně bezpečnější,“ uvedl Michal Šmída, zakladatel a CEO Twisto payments.

Celkem se jinak každý rok konají čtyři Finovate konference, kdy dvě jsou v USA /FinovateSummer – San Jose, FinovateFall – New York/, jedna v Asii /FinovateAsia – Hong Kong/ a právě zmiňovaná FinovateEurope v Londýně.

twisto

Zajímavostí je, že během loňském ročníku se na konferenci představil například polský startup Valuto, který ještě do srpna loňského roku působil také v České republice, kde se těšil velké popularity.

twist4