Seznam.cz představil úplně novou podobu svého zpravodajského portálu Seznam Zprávy

Michal PtáčekMichal Ptáček

seznam-m
0Zobrazit komentáře

Zpravodajský portál Seznam Zprávy, za kterým stojí česká internetová jednička Seznam, se dnes představil v kompletně novém kabátu. V souvislosti s novinkou v podobě rychlého, neustále aktualizovaného zpravodajství, které doplní již stávající hlavní obsah v podobě jednotlivých publicistických pořadů, se totiž Seznam rozhodl portál kompletně redesignovat.

Nový formát „Stalo se“ tak bude na homepage chronologicky zobrazovat kontinuální proud původních materiálů, aktuální ohlasy reportérů z terénu, videa, textové zprávy či ohlasy a grafiky ze sociálních sítí. Web nově zároveň nabídne nové interaktivní online reportáže a měl by i zdůraznit video názory uživatelů.

michalillich

Přečtěte si takéMichal Illich a jeho nový projekt Zuri: Letadlo budeme mít dříve, než bude rozšířená dálnice do BrnaMichal Illich a jeho nový projekt Zuri: Letadlo budeme mít dříve, než bude rozšířená dálnice do Brna

„Inovované Seznam Zprávy nám umožní, abychom jednotlivé informace nabízeli v časové ose a posílili tak rychlost a vnímání aktuálnosti zpravodajství. Nová podoba je první krok, již brzy nabídneme uživatelům například vylepšený zážitek při sledování videa, které je pro náš portál klíčové,“ říká ředitel divize Zpravodajství a TV Jakub Unger.

seznamhp

Nová podoba hlavní stránky

Produktový manažer týmu Zprávy a Televize Honza Průša k tomu dodává:

„Nový web jsme připravili tak, aby byl maximálně rychlý, otevřený a umožňoval redaktorům reagovat na události okamžitě a prakticky odkudkoli. Mezi posty a články budeme navíc vkládat i nejzajímavější video názory našich čtenářů.“

V souvislosti s rozsáhlými změnami portál v nové podobě také nabídne online reportáže, prostřednictvím kterých mohou lidé minutu po minutě sledovat vývoj aktuálního dění. K důležitějším událostem a speciálním zpravodajským projektům pak budou vznikat i mikrostránky, jako například v případě speciálu Zvláštní vyšetřování, zaměřující se na financování politické strany SPD Tomia Okamury.

Diskuze (0)

Novinka

Anonym