Apple se chystá ovládnout další trh. Roli v tom bude hrát nová verze Apple TV

appletv
0Zobrazit komentáře

Pouhé 3 dny nás dělí od dalšího ohlášeného Keynote, na kterém Apple představí řadu novinek, mezi kterými by se mimo jiné měl objevit iPhone 6S a 6S Plus s 3D dotykovým displayem, vylepšeným procesorem a fotoaparátem nebo force touch, jenž dovolí vyvolat další možnosti z nabídky po větším přítlaku na displej.

Mimo všechna další zařízení by měla svůj upgrade získat i Apple TV, která dlouhodobě funguje bez výraznějších změn a která pravděpodobně brzy nabídne i herní funkce. Ne ovšem ve smyslu herních konzolí jako Playstation nebo Xbox, ale spíše herní platformy nabízející jednoduché hry typu Angry Birds a podobně.

mstrike

Přečtěte si takéApple stáhl z App Store aplikaci, která vydělávala 4,2 milionů korun za hodinu!Apple stáhl z App Store aplikaci, která vydělávala 4,2 milionů korun za hodinu!

Pro propagaci nových funkcí vznikl před 4 dny nový Twitter účet s názvem App Store Games, který lehce naznačuje, které hry by se mohly do finálního výběru pro Apple TV dostat. Od Applu je to vcelku logický krok, protože díky svému jménu je v dominantní pozici, která mu dovolí zasáhnout největší počet atraktivních developerů a tedy i těch nejlepších her, informoval Recode.

Přes překážky ke hvězdám

Problémem, jak už je u Apple TV zvykem, může být rychlost připojení internetu a navazující latence, která může spojení limitovat nebo úplně přerušit. Naopak další peckou v souvislosti s Apple TV by mělo být postupné rozšíření filmové nabídky a zapojení vlastní produkce ve stylu Netflixu nebo Amazonu, kde Apple trochu zaspal dobu.

Podle některých zdrojů se prý dokonce pokoušel koupit práva na automobilový pořad Top Gear, jehož obdoba a tři hlavní aktéři přešli do Amazonu, kde si vydělají v přepočtu stovky milionů korun ročně.

Foto: Apple

Diskuze (0)

Novinka

Anonym