Český startup Rondo má již 120 tisíc uživatelů a stěhuje se do nových pražských kanceláří

rondotym
0Zobrazit komentáře

Není to ani 14 dní, co jsme informovali o tom, že český projekt Rondo.cz, který za pomocí partnerů zprostředkovává online soutěže o kredity do různých služeb, ale i věcné ceny, překročil 100 tisíc aktivních uživatelů. Dva týdny poté se toto číslo rozšiřuje o dalších 20 tisíc a Rondo navíc svůj tým přesouvá do nových kanceláří v pražských Štěrboholech.

V týmu je momentálně na 17 lidí, pro které byly původní prostory již nedostačující – přesouvají se tak do zrekonstruovaného rodinného domu, do jehož předělání ke svým potřebám firma investovala přes 2 miliony korun. Rekonstrukce podle Lukáše Vršeckého, spoluzakladatele Rondo, zabrala přibližně dva měsíce.

topolipadd

Přečtěte si takéČeská služba Topol na bezplatnou tvorbu HTML šablon emailů zabodovala na Product HuntuČeská služba Topol na bezplatnou tvorbu HTML šablon emailů zabodovala na Product Huntu

„Zatím máme pohodlně zařízené prostory na práci. Zejména jsme potřebovali větší jednací místnost, když jsme se potřebovali všichni sejít na společných poradách. Ale už plánujeme a těšíme se na dobudování relaxačních zón ve venkovních prostorách. Teplé počasí k tomu přímo vyzývá.“, dodává k tomu Vršecký.

rondo1

Mezi aktuálními partnery projektu jsou například Asus, Kasa.cz, AXA, Stovkomat nebo třeba online drogerie Ageo.cz. Rondo rozdalo od svého spuštění na 6000 fyzických výher v hodnotě 4 milionů korun a přes 360 tisíc těch virtuálních.

rondo2
rondo3

Foto: Rondo.cz

Diskuze (0)

Novinka

Anonym