Crowdfundingový portál Fundlift.cz za první týden zajistil investice ve výši 4 milionů Kč

Michal PtáčekMichal Ptáček

Fundlift
0Zobrazit komentáře

Je tomu týden, co oficiálně odstartoval český crowdfundingový portál Fundlift, který umožňuje komukoliv investovat peníze do vybrané společnosti a za investici v ní získat podíl.

Projekt u jehož zrodu stálo Rockaway, a který nyní spadá pod křídla finanční společnosti Roklen, si připsal poměrně zajímavý start, když od investorů/uživatelů během prvního týdne fungování vybral celkem 4 miliony korun.

uber

Přečtěte si takéTento saudskoarabský investiční fond právě investoval astronomických 84 miliard do UberuTento saudskoarabský investiční fond právě investoval astronomických 84 miliard do Uberu

A to konkrétně 1 milion korun pro projekt EnLog nabízející firmám technologii pro odhalení plýtvání energií spojenou s provozem osvětlení v budovách a 3 miliony korun pro síť poboček rychlého občerstvení Burrito Loco, která se zároveň rozhodla navýšit kampaň o dalších 500 tisíc Kč na finálních 3,5 milionů korun.

„Jsme nadšeni, jak rychle se nám potvrdilo to, s čím jsme Fundlift založili. EnLogu Radima Malinowského Fundlift otevřel možnost naplno realizovat svůj projekt i získat cenné know-how od zkušených investorů, kterými Michal Pavel a jeho tým jsou. Pevně věříme, že všichni drobní investoři významně zhodnotí své investované peníze,“ říká Andrea Lauren, šéfka projektu Fundlift a výkonná ředitelka skupiny Roklen.

Už příští týden by se pak na Fundliftu měl objevit další nový projekt, do kterého budou mít uživatelé opět možnost investovat.

fundlift-2-main

Diskuze (0)

Novinka

Anonym