Autopilot od Tesly nyní zvládne sám otevřít garáž a zaparkovat

Michal PtáčekMichal Ptáček

tesla
0Zobrazit komentáře

Už před nějakým časem výrobce elektromobilů Tesla, představil světu systémový update ve verzi 7.0, který majitelům stále populárnějšího elektromobilu Tesla Model S zpřístupnil funkci autopilota, schopného bezproblémově zvládat například jízdu na dálnici včetně dodržování vzdálenosti od ostatních automobilů nebo odbočování do jiného jízdního pruhu.

Nyní se tým Tesly v čele s CEO a hlavní tváří Elonem Muskem na svém blogu odhodlal k představení nové verze 7.1 a značnému vylepšení této už i tak dost revoluční novinky.

tesla-h

Přečtěte si takéPodívejte se, jak funguje revoluční autopilot v elektromobilu Tesla Model S (video)Podívejte se, jak funguje revoluční autopilot v elektromobilu Tesla Model S (video)

Nový firmware a funkce s označením „Summon“ totiž kromě klasické jízdy zvládne sama otevřít garáž, zajet do ní, zaparkovat a následně Teslu vypnout, to vše bez zásahu řidiče.

I tak je toto vše stále jen začátek. Brzy se prý totiž podle tvůrců dočkáme okamžiku, kdy se například Tesla automaticky sesynchronizuje s vaším kalendářem, na základě čehož bude přesně vědět, kdy a kde vás má vyzvednout. A to i když budete tisíce kilometrů daleko.

Diskuze (0)

Novinka

Anonym