Spouštíme nové newslettery. Každé ráno vám naservírujeme souhrn nejzásadnějších zpráv

Dostávejte do e-mailu výběr toho nejzajímavějšího o startupech, investicích, architektuře i gastronomii. Nebo pravidelné novinky o Elonu Muskovi.

predstaveni-dailyInsider

Foto: CzechCrunch

Nový newsletter CzechCrunch Daily

0Zobrazit komentáře

Děje se toho mnoho u nás doma i v zahraničí – a také CzechCrunch prochází proměnou. Máme nový web, spustili jsme startupovou platformu, v rámci které chceme pomáhat na svět novým nápadům, a novinky jsme přichystali také pro naše newslettery. Pokud je čtete pravidelně, tak už víte, že mají jiný vzhled. Zároveň jsme spustili jeden zbrusu nový, který se jmenuje CC Daily. A pokud chcete být neustále v obraze, neměl by uniknout vaší pozornost.

Jak jeho jméno napovídá, Daily připravujeme každý den, respektive každý všední den ráno. A zaznamenáváme v něm ty nejdůležitější události, o kterých jsme napsali. V Česku i ve světě se toho děje hodně a i my v CzechCrunchi toho pokrýváme stále víc. Proto jsme se rozhodli dělat pravidelný výběr informací, které by vás neměly minout.

Jde o zprávy napříč tématy, kterými se zabýváme – od byznysu a vzdělávání přes technologie, sport a cestování až po architekturu, udržitelnost a vědu. Stejně jako na webu je i v Daily naší ambicí vám, čtenářům, nabídnout vše, co moderního člověka zajímá. Protože věříme, že přesně takoví jste. Chcete vědět, co přelomového kde vzniká, co se komu povedlo a jaká bude naše společná budoucnost? Pak se přihlaste k odběru Daily a každé ráno si o tom přečtěte ve své e-mailové schránce:

Načítám formulář...

Vše důležité pravidelně v e-mailu

Tím ale novinky mezi našimi newslettery, které všechny najdete na této stránce, nekončí. Poprvé jsme rozeslali také zbrusu nový Arch, v němž vždy jednou za dva týdny shrneme novinky ze světa architektury a urbanismu. Ve vizuálním výběru toho nejzajímavějšího z domova i ze světa najdete jednoduché domky i rozsáhlé komplexy, budovy nové i rekonstruované, extravagantní i tradiční, vždy ale takové, které jsou originální a stojí za pozornost.

V premiérovém vydání CC Arch, které si můžete prohlédnout zde, jsme se podívali na architektonická kouzla ve Vratislavicích, kde školku v obalu doplnil kinosál a knihovna v proměněné faře. Nechybí ani informace o tom, jak se mění Praha či Brno, a díváme se také za hranice, protože inspirace není nikdy dost. K odběru se můžete přihlásit ve formuláři níže:

I nadále – ovšem ve zmíněném novém kabátě – pro vás samozřejmě připravujeme všechny newslettery, na které jste zvyklí. Tipy na seriály a filmy, které by neměly uniknout vaší pozornosti, včetně aktuálních událostí ze světa filmu, můžete číst každý pátek v CC Watch. Ohlédnutí za investičním děním ve světě českých startupů si přečtete každý měsíc v newsletteru Venture Capital. Dvakrát do měsíce vám doporučíme, kam si zajít na dobré jídlo či drink v Deli. A každé pondělí se dozvíte, co zrovna vymýšlí Elon Musk, v Elon & The Musks.

V newsletteru Startupy vám zase každé dva týdny ukážeme, co se děje v českých startupech, jaké akce můžete navštívit a co si přečíst, abyste byli ještě lepší. A měsíční souhrn Firmy & Lidé přináší témata a tipy o firemní kultuře, seberozvoji, HR a recruitmentu, rozhovor s inspirativní osobou české byznysové scény a přehled nejnovějších pracovních nabídek.

Pravidelně každou neděli si pak můžete v rámci newsletteru Weekly připomenout, co všechno přinesl končící týden, a pokud by vám textová forma nestačila, hledejte pod stejným názvem také náš podcast, který veškeré důležité dění shrne každý týden zhruba v deseti minutách. Všechny naše newslettery včetně přihlášení k odběru najdete na cc.cz/newslettery.

Děkujeme, že nás čtete!