Čeští STRV hostují akci, kde poradí, jak na Silicon Valley

Uspět v Silicon Valley a jeho okolí, je po dlouhá léta snem snad každého technolického startupu. Od převedení prvotní idei až po reálnou exekuci je ale cesta dlouhá a samotný produkt nestačí – musíte ho umět i dobře prodat!

strvhack

Přečtěte si takéČeští STRV chystají hackathon plný hvězd ze Silicon Valley zaměřený na Apple Watch

Americký trh má kromě všeho svá specifika a ty se vám budou snažit popsat zakladatelé STRV – Lubo Smid a David Semerád, na připravované akci s názvem Silicon Valley Success Series, která se bude konat 26.3.2015 od 18 hodin v prostorách jejich kanceláře u Slovanského domu

Zjistíte nejen jak to funguje v USA, ale i jak probíhají eventy jako TechCrunch Distrupt. Mimo jiné se objeví Czech ICT Incubator, který do Silicon Valley posílá dva nadějné startupy – RealPad a Manta Tools, nebo úspěšný podnikatel Chris Burry, kterému se podařilo vybudovat miliardovou společnost.

Právě Chris pomůže začínajícím startupům „ohodnotit“ jejich pitch, který se pro ně může stát klíčovým, i když třeba nemají produkt ještě v pokročilé fázi. Jelikož je akce i prezentace zdarma, je to určitě zajímavá příležitost, jak se opět posunout dál.

PŘIHLÁŠKA ZDE

strv-logo

STRV na CC

STRV je agentura zaměřená na vývoj mobilních aplikací pro Android i iOS a webových a backendových řešení.

Klíčoví lidé

Všichni lidé

Vaclav Bedrich

Spoluzakladatel CzechCrunche, nadšenec do byznysu, designu, kryptoměn, cestování a nejrůznějších technologií.

Spoluzakladatel CzechCrunche, nadšenec do byznysu, designu, kryptoměn, cestování a nejrůznějších technologií.