Tato nová aplikace vás naučí díky rozšířené realitě tancovat

Michal PtáčekMichal Ptáček

dance
0Zobrazit komentáře

Rozšířená realita (AR) je technologie, která v našich životech bude hrát bezpochyby stále větší a větší roli. Možnosti jejího využití jsou totiž takřka neomezené, což ještě znásobil moment, kdy Apple představil svůj vlastní ARKit (oficiálně vyjde na podzim s novou verzí iOS 11), umožnující rozšířenou realitu dodat milionům uživatelům po celém světě prostřednictvím iPhonů a iPadů.

Právě toho se nyní snaží využívat vývojáři po celém světě, kteří se předhání v tom, kdo vytvoří zajímavější aplikaci právě na bázi rozšířené reality. Jedním z nejzajímavějších počinů v tomto směru je pak aplikace Dance Reality, která si dává za cíl naučit své uživatele tancovat.

wow

Přečtěte si také24letý Čech vytvořil neoficiální trailer pro World of Warcraft, který se stal hitem na Youtube24letý Čech vytvořil neoficiální trailer pro World of Warcraft, který se stal hitem na Youtube

Aplikace konkrétně díky rozšířené realitě simuluje otisky nohou a v reálném čase jejich správné postavení, které pomocí iPhonu společně s vaším tanečním partnerem a partnerkou sledujete, tak abyste se naučili základní pohyby a taneční postavení. Vývojáři, kteří za aplikací stojí (mimo jiné učitelé salsy) pak slibují naučení nejen základních pohybů, ale také procvičení rytmu.

Nutno samozřejmě dodat, že postavení a pohyb nohou jsou samozřejmě pouze základním aspektem tance, ovšem i tak aplikace naznačuje, že do budoucna se v tomto ohledu můžete těšit na stále zajímavější produkty kreativních vývojářů.

Dance reality je momentálně v betaverzi a přihlásit se do ní můžete jednoduše na oficiální stránce ZDE.

Diskuze (0)

Novinka

Anonym