Vývojář ze SpaceX David Pavlík chystá v ČR workshop, kde předá zkušenosti ze Silicon Valley

0Zobrazit komentáře

Pro většinu startupistů, programátorů, designerů, projekťáků, marketérů nebo kohokoliv dalšího v podobných oblastech je Silicon Valley místem, ze kterého získávají inspiraci. Mnoho z nich se tam podívá, kratší dobu třeba i pracuje nebo spolupracuje s firmami na dálku, ale jen málokdo z Česka má dlouholeté zkušenosti o které se může podělit.

Jedním z takových lidí je David Pavlík, nyní Automation Software Program Manager ve společnosti SpaceX Elona Muska, která se snaží zefektivnit a zlevnit dopravu mezi zemí a vesmírem. Pavlík dříve působil na obdobných pozicích v Netflixu, kde stál u vypuštění seriálu House of Cards, v Amazonu nebo v Microsoftu u zásadního produktu, Microsoft Office.

freight

Přečtěte si takéUber spustil novou službu pro řidiče kamionů a menší přepravní firmyUber spustil novou službu pro řidiče kamionů a menší přepravní firmy

Nyní se se svými zkušenostmi chystá do Čech, kde plánuje začátkem července uspořádat workshop pro zhruba 30 lidí, na kterém se o své dlouholeté zkušenosti ze Silicon Valley podělí. Akce se uskuteční přesněji 4. července od 8:30 do 13 hodin v prostorách pražské galerie DOX. Cena začíná při koupi nyní na 4990 korunách, později se zvýší na 5490 Kč.

rychlostisv

Mezi tématy se objeví, jak důležité je mít kolem sebe tým schopných lidí a jak s nimi správně spolupracovat, jak se vypořádat s konkurencí, určit správnou vizi, neztratit motivaci nebo obecně aplikovat principy Silicon Valley do vlastní firmy. To vše zpestřené o společnou snídani a oběd, kde jsou možné navazující otázky a networking.

Více informací na webu akce s názvem Rychlostí Silicon Valley.