Základní data, články, volná místa i medailonky lidí. CzechCrunch spouští firemní profily

Naší ambicí je vybudovat komplexní databázi firem a klíčových lidí v nich. Vše podstatné pak čtenáři najdou na jednom místě.

Luboš KrečLuboš Kreč

trask-pro

Foto: CzechCrunch

CzechCrunch spouští databázi firem s komplexními profily

0Zobrazit komentáře

Proměna a rozšiřování záběru CzechCrunche vstupuje do další fáze. Poté, co jsme zásadně modernizovali náš web a následně spustili předprodej komunitní sekce CC+, rozjíždíme profily firem, startupů a lidí v nich. Budeme je postupně rozvíjet a naší ambicí je vytvořit z nich komplexní databázi, která bude sloužit jak čtenářům, tak společnostem samotným.

Profily přinesou na jedno místo články, podcasty a další mediální výstupy o dané firmě. Ale nejen to – budou v nich postupně k nalezení také medailonky klíčových lidí, zásadní informace a data o firmě včetně historie investic či volné pracovní nabídky propojené s portálem CzechCrunch Jobs.

„Každý profil pak v základu bude obsahovat logo a vizuál, krátký popis, kategorii, odkaz, případně i zvýhodněnou nabídku pro čtenáře k nalákání nových uživatelů,“ vysvětluje Václav Bedřich, spoluzakladatel CzechCrunche. „Výhledově chceme profily doplnit o přehled investic jednotlivých investičních fondů, napojení na data z rejstříků, rozšířený popis firmy a další pokročilou filtraci mezi nimi,“ doplňuje.

dodo-cl

Firemní profily jsou propojeny do článků o dané firmě.

Profily budeme pravidelně promovat u článků v sekci Firmy a lidé i jinde napříč webem CC.cz. V rámci článků pak bude nově umístěn speciální box, kde se zobrazí základní informace o firmě, o níž je daný text. Tento box pak může být doplněný o její volné pracovní pozice.

Firemní profily jsou dalším krokem na naší cestě stát hlavním informačním zdrojem moderního člověka. Jde o poměrně zásadní posun, protože historicky CzechCrunch vznikl především jako web o startupech a technologiích. Tuto škatulku ale postupně zvětšujeme a rozšiřujeme.

Už dřív jsme představili například komunitní sekci CC+, jejíž součástí jsou různé výhody, jako jsou přednostní přístup k našim eventům s výraznou slevou, exkluzivní obsah navíc či členství v inspirující komunitě. Právě na ní totiž CzechCrunch vyrostl. A právě ta je i pro nás nekonečným zdrojem nápadů a kontaktů.

A s komunitou úzce souvisí i chystané firemní profily. Vytváříme jedno místo, kde o startupech a firmách, které jsou a budou páteří moderního Česka, najdete všechno podstatné. Více o nich se mimo jiné dozvíte i zde.

Díky za pozornost.

Tým CzechCrunche

Diskuze (0)

Novinka

Anonym