Ještě větší a nabitější než kdy dříve. Konference CzechCrunche Money Maker se letos rozroste na dva dny

Známe datum nového ročníku konference Money Maker. Byznysovou událost roku navíc rozšiřujeme o podcast.

mm-1Event

Foto: CzechCrunch

Money Maker se blíží!

3Zobrazit komentáře

Konference Money Maker od CzechCrunche se už stala nezbytnou událostí v českém byznysovém a finančním světě, a proto nebude chybět ani letos. Na 900 lidí si loni přišlo užít více než desetihodinový program, ve kterém vystoupilo 30 výjimečných řečníků. Nechyběla jména jako Marek Dospiva, Tomáš Čupr, Tamara Kotvalová nebo Mojmír Hampl. Součástí eventu byly praktické workshopy, VIP zóna pro networking i soutěž o 100 tisíc korun. Podívejte se na aftermovie a nasajte atmosféru.

Letos chystáme akci opět ještě větší s ještě nabitějším programem, a to rovnou na dva dny 6.–7. listopadu. Vstupenky za výhodnou early bird cenu si můžete koupit už nyní. Pořídit si je můžete na jeden den, dva dny nebo oba dny i s afterparty. První den začínáme po obědě a odpoledne bude zaměřené na praktické workshopy, 7. listopadu pak čeká účastníky celodenní konference s top řečníky a afterparty. Za výhodnou cenu je v prodeji ale pouze omezený počet lístků.

Koupit vstupenky

Připadá vám listopad ještě příliš daleko? Nečekejte a pojďte se o byznysu a investicích s námi bavit už teď! S našimi moderátory Money Makeru, kterými jsou šéfredaktor CzechCrunche Ondřej Holzman a jeho zástupce Luboš Kreč, vychází nově i stejnojmenný podcast. Každou středu se v něm dozvíte to nejzajímavější ze světa byznysu, uslyšíte inspirativní příběhy i praktické rady pro investiční strategie od těch nejpovolanějších hostů. Sledovat ho můžete na YouTube, Spotify i Apple Podcasts.

Novinky o blížícím se eventu, jména řečníků a celý program budeme postupně přidávat, takže pro nejčerstvější informace sledujte naše stránky a sociální sítě nebo poslouchejte podcast Money Maker.

Připomenout skvělé hosty z minulého ročníku a navnadit se na ten blížící můžete také díky členství v CC+. V jeho rámci jsme vydali tři záznamy z debat a jako člen CC+ můžete také koupit vstupenky na tento a jiné eventy CzechCrunche se slevou až 30 %!

dospiva_zaznam_mm23-clanek

Přečtěte si takéMarek Dospiva o plánech Penty s centrem Prahy a novém fonduMiliardář Marek Dospiva na konferenci Money Maker představil plány na přeměnu Prahy i nový fond Penty

kotvalova_zaznam_mm23-clanek-2

Přečtěte si takéKlíč k úspěchu? Správná komunikace, sen a vášeň, říká KotvalováKlíč k úspěchu? Správná komunikace, sen a vášeň, říká královna Pařížské Tamara Kotvalová

cendra_borkovec_zaznam_mm23-clanek

Přečtěte si takéCendra a Borkovec otevřeně o tom, jak budovat miliardovou firmuJak vybudovat miliardovou firmu a neztratit motivaci? Borkovec a Cendra otevřeně o úspěchu

Diskuze (3)

Novinka

Anonym
Plánujete pro cc+ vydat i zbytek záznamů z proběhlého ročníku? A kdy prosím? Byl to jeden z důvodů zakoupení členství, abych se k záznamům dostal.. děkuji
Dobrý den, díky za dotaz. Tím, že je Money Maker daleko větší než všechny naše eventy a je postaven na jiné strategii, tak ho nemůžeme dát celý. Někteří řečníci nejsou komfortní s tím, abychom záznam používali. Děkujeme za upozornění a budeme to ještě lépe definovat v podmínkách.
Pardon, přihlásil jsem se se špatným mailem, každopádně dotaz platí:) děkuji