Vltavská filharmonie má podobu, kontroverzní Madonna a jízda českého Integromatu. Čtěte zprávy týdne

Váš pravidelný týdenní přehled zpráv.

Filip HouskaFilip Houska

newsletter-photo-16

Foto: SuperRare / BIG

Kontroverzní NFT od Madonny i podoba Vltavské filharmonie v Praze

0Zobrazit komentáře

Je tady nedělní večer, což znamená jediné – rekapitulaci zásadních článků, které jsme v uplynulém týdnu publikovali. Na úvod nemůžeme začít ničím jiným než velkolepým návrhem nové Vltavské filharmonie v Praze, kterou postaví světově uznávané architektonické studio Bjarke Ingels Group (BIG). A bude stát miliardy.

Dále se podíváme pod pokličku českého startupu Integromat, který nejprve odmítl milionové sumy na prodej, aby se následně prodal za miliardy. A jeho zakladatel pro CzechCrunch popisuje celou tuto byznysovou jízdu. V neposlední řadě zavítáme i do kryptosvěta, ve kterém vyvolala velký humbuk slavná zpěvačka Madonna.

Ostatní zásadní články za minulý týden najdete níže. Nyní přejeme příjemné čtení nebo poslech skrze podcast CzechCrunch Weekly. Sledovat můžete na sociálních sítích včetně Instagramu, kde se o novinkách můžete dozvědět v jiné vizuální formě.


Načítám formulář...


Odmítli 20 milionů, obratem jim nabídli 200. Český startup nakonec prodali za miliardy

Očekávanou Vltavskou filharmonii v Praze navrhne světoznámé studio BIG. Podívejte se, jak bude vypadat

Madonna se svlékla a rodí strom. Kontroverzní NFT sbírá miliony i ostrou kritiku


Souhrn zpráv ve formě podcastu

CzechCrunch Weekly vás rychle provede zásadními událostmi posledního týdne. Aktuální díl můžete poslouchat na Apple PodcastechSpotifyGoogle Podcastech a dalších podcastových aplikacích.


Profesorem se stal v 35 letech s prací o bitcoinu. Teď je prorektor UK a zkoumá finanční kryptosvět


Partner newsletteru
Na 13 místech v Praze si můžete vybrat z profesionálních kanceláří všeho druhu. Užijte si členství ušité na míru. U nás najdete soukromé kanceláře, sdílené kanceláře, zasedací místnosti a dokonce i virtuální kanceláře. Více informací naleznete zde.


Internetová skupina Mall Group vydržela v černých číslech jen rok. S WeDo loni prodělala půl miliardy

Vydělávat bitcoin čtením Twitteru? Češi spouští aplikaci, které věří i tuzemský kryptoměnový guru

Královna motorsportu opět panuje. Zlatý věk F1 nakopl Netflix a geniální marketing nového majitele


Přečtěte si náš nový speciál
Nahlédněte do budoucnosti. Pod rukama se nám rodí úplně nový svět a kryptoměny jsou jen jednou z mnoha jeho částí. Pomůžeme vám se v něm neztratit – sledujte náš nový speciál Průvodce světem krypta.

A pokud chcete o kryptu a třeba i NFT vědět ještě více, rozhodně si kupte lístek na náš další CzechCrunch Offlajn, kde vystoupí Martin Stránský, Petr Mára a Andrej Kiska. Začíná již 26. května. Více informací naleznete zde.


Doporučujeme

? Elon & The Musks: Jeff Bezos se opřel do prezidenta Bidena. Rozčílily ho řeči o tom, že vyšší firemní daně sníží inflaci

? Watch: Nová Hra na oliheň by mohla vyjít už příští rok, říká její tvůrce. Prozradil také, co v ní uvidíme