Michal Vrátný o osvobození Železné koule a Tomáš Krátký o velkém prodeji Manty

Pravidelný nedělní přehled zpráv je tady. Co zásadního se u nás i ve světě v uplynulém týdnu odehrálo?

Filip HouskaFilip Houska

newsletter-photo-3

Foto: Železná koule / Manta

Michal Vrátný a Tomáš Krátký

0Zobrazit komentáře

S nedělním večerem přichází už tradiční rekapitulace článků, které jsme pro vás v uplynulém týdnu publikovali. Ve výběru nejzásadnějších zpráv i nejčtenějších textů se dostaneme jak k zajímavé zpovědi Michala Vrátného ohledně fitness skupiny Železná koule, tak k prodeji českého startupu Manta do rukou giganta IBM.

Dále zavzpomínáme na Matthewa Perryho alias Chandlera ze seriálu Přátele, který nečekaně zemřel, podíváme se na to, jak student rozluštil tajemství za milion, ukážeme novou lanovku v Praze, dáme vám nahlédnout do nejdražší hry světa a také nalákáme na naši další událost, tentokrát o zaměstnaneckých akciích (ESOP).

Ostatní zásadní články z uplynulého týdne najdete níže. Sledovat nás můžete na sociálních sítích včetně Instagramu, kde se o novinkách můžete dozvědět ve vizuální formě.


Nejzásadnější zprávy týdne


Podcast

„Letošní rok je na houby.“ Tak podle majitelky výrobce vířivek USSPA Kateřiny Kadlecové hodnotí čeští byznysmeni rok 2023. Jenže na ten s číslovkou 2024 pohlíží o dost optimističtěji, dodává. A že by mohlo být skutečně lépe, potvrzuje i známá ekonomka a členka NERVu Helena Horská.

Obě dámy, které se netají silným názorem na stav společnosti i hospodářství, spolu zavítaly do CzechCrunch Podcastu. V něm vysvětlily například to, proč má Česko sklerózu, že bez reformy pracovního trhu se nikam neposuneme nebo proč podnikatelům dochází trpělivost.

Všechny díly CzechCrunch Podcastu si můžete pustit i na SpotifyGoogle PodcastsApple Podcasts a také na YouTubu. K dispozici jsou i přímo na cc.cz/podcasty.


Nejčtenější články týdne

Takhle má vypadat nejdražší hra. Star Citizen stál 14 miliard, teď se ukazuje v hvězdami nabité ukázce

Jsem mizerný manažer, firmě je líp, když nejsem šéf. Michal Vrátný o tom, jak osvobodil Železnou kouli


Partner newsletteru

Papelote je české papírnictví s velkým zaměřením na kreativitu a udržitelnost. Od malých pozorností po dárky na míru. Papírové zápisníky, diáře, plánovače i praktické drobnosti, do kterých dokážeme otisknout jak vaše logo, tak ducha vaší firmy. Vyřešíme vše od návrhu až po výrobu. Nápaditě, lokálně a šetrně.


Jiří Procházka ovládne Mekku bojových sportů. Do titulové bitvy UFC nastoupí jako vrchol večera

Brutální stres, ale splněný sen, říká Tomáš Krátký o prodeji Manty IBM. Cena přesáhla 3,5 miliardy

Musk poskytne Starlink humanitárním organizacím v Gaze. Použijí to teroristé, zlobí se Izrael


Doporučujeme

Jak se podělit o úspěch

  • Jak se nastavují programy zaměstnaneckých akcií (ESOP) ve firmě? Dozvíte se na naší další události v úterý 7. listopadu s řadou zajímavých hostů. Vstupenky kupujte zde.

Jak vypadá fotbalová zábava

  • David Šrámek fandil Slavii odmala. Nejprve za ni hrál, teď je její provozní ředitel. Díky němu se už do Edenu nechodí jen na fotbal, ale i třeba na burger. Čtěte rozhovor.

Už brzy!

  • Pokud chcete vědět, jak si zajistit lepší život, máte pár týdnů na to se rozhodnout. Investiční konference Money Maker se blíží – a lístky tady také nebudou navěky. Co na vás může čekat?

Brand & Content marketing


Partner newsletteru

V sobotu a neděli 11. a 12. listopadu se areál Nové Zbrojovky promění v market lokálních značek. Kromě stánků s designovými výrobky bude možné vybírat z pestré gastronabídky. Připravena bude i chill out zóna a hrací koutky pro děti.

Diskuze (0)

Novinka

Anonym