Recept milionářů na investice v roce 2023 a úspěch Applu s Rihannou. Čtěte zprávy týdne

Pravidelný přehled zpráv je tady. Co zásadního se u nás i ve světě v uplynulém týdnu odehrálo? Čtěte nebo rovnou poslouchejte v podcastu Weekly.

Filip HouskaFilip Houska

newsletter-photo

Foto: Depositphotos / Apple / Ralph Kayden/Unsplash

Pravidelný přehled zpráv

0Zobrazit komentáře

S nedělním večerem přichází už tradiční rekapitulace článků, které jsme pro vás v uplynulém týdnu publikovali. Ve výběru nejzásadnějších zpráv i nejčtenějších článků se dostaneme jak k receptu na investice od milionářů, tak k Applu, respektive jeho angažmá na letošním Super Bowlu, do kterého dosadil Rihannu.

Pokračovat budeme coming outem fotbalisty Jakubu Jankta, připomeneme velkou investici do českých kalhotek Snuggs, rozloučíme se s legendární hospodou na Vyšehradu, představíme novou, pestrobarevnou školku a také popíšeme příběh talentované matematičky z Teplic, která měla tu čest s prestižním Oxfordem.

Ostatní zásadní články za minulý týden najdete níže. Nyní přejeme příjemné čtení nebo poslech skrze podcast Weekly. Sledovat nás můžete na sociálních sítích včetně Instagramu, kde se o novinkách můžete dozvědět ve vizuální formě.


Nejzásadnější zprávy týdne


Podcast

Zásadní zprávy z uplynulého týdne si můžete pustit i jako audioverzi ve formě podcastu Weekly. Jeho součástí je i rozhovor, tentokrát s Petrem Králem, marketérem a spoluzakladatelem agentury Socialpark, se kterým jsme si povídali o odchodu dosavadní šéfky YouTube a budoucnosti videoplatformy jako takové. (Rozhovor je dostupný i v textové verzi.)

Všechny podcasty Weekly si můžete pustit i na Spotify, Google Podcasts a Apple Podcasts. K dispozici jsou i přímo na cc.cz/podcasty.


Nejčtenější články týdne

Začalo to večeří s Rihannou aneb Jak Apple naložil s dvanácti nejcennějšími minutami ve světě médií

Legendární hospodu na hradbách Vyšehradu čeká změna. Od jara zde otěže převezme karlínský Přístav

Partner newsletteru

Firmu, kterou vybudovala Češka v Kanadě, kupuje americký lídr v oboru. Našla byznys v práci na dálku

Vymanit dítě z instituce. V Říčanech u Prahy vyrostla hravá školka otevřená dětské duši

Z Teplic do Oxfordu a zpět. Talentovaná matematička studuje elitní univerzitu a sní o práci učitelky


Doporučujeme

👎 Proč jsem přestal mít rád Elona Muska

🤖 Zapomeňte na Google, je tu Bing

🗓️ Umělá inteligence ve vzdělávání

🗓️ Czech Online Expo