Maxim Habanec vzal do Prahy elitní skateboardisty a tipy, kam zajít na nejlepší pizzu

Pravidelný přehled zpráv je tady. Co zásadního se u nás i ve světě v uplynulém týdnu odehrálo? Čtěte nebo rovnou poslouchejte v podcastu Weekly.

Filip HouskaFilip Houska

newsletter-photo-2

Foto: Lukáš Wagneter/Red Bull Content Pool / Midjourney

Maxim Habanec a italská šéfkuchařka

0Zobrazit komentáře

S nedělním podvečerem přichází už tradiční rekapitulace článků, které jsme pro vás v uplynulém týdnu publikovali. Ve výběru nejzásadnějších zpráv i nejčtenějších textů se dostaneme jak k nevšednímu skateboardingovému závodu v Praze, na který se sjeli špičkoví jezdci z celého světa, tak k výčtu pizzerií, kam byste měli zajít, pokud tento typický italský pokrm nadevše milujete.

Dále vás spolu s předsedou Českého olympijského výboru (ČOV) nalákáme na očekávané hry v Paříži, které mohou být po stránce zahajovacího ceremoniálu zajímavější než ty v Londýně, podíváme se na situaci ohledně UFO ve Spojených státech, představíme Štvanickou lávku, vyzdvihneme zprávu o AlzaBoxech pro všechny a také doporučíme rozhovor s Čechem, který může letět do vesmíru.

Ostatní zásadní články z minulého týdne najdete níže. Sledovat nás můžete na sociálních sítích včetně Instagramu, kde se o novinkách můžete dozvědět ve vizuální formě.


Nejzásadnější zprávy týdne


Podcast

S investory Janem Staňkem, známý na YouTube i jako Electro Dad, a Michalem Semotanem jsme si povídali o elektromobilitě, o souboji Tesly s evropskými automobilkami i těmi čínskými, o investování a samozřejmě o lásce k autům.

Všechny díly CzechCrunch Podcastu si můžete pustit i na Spotify, Google Podcasts, Apple Podcasts a také na YouTubu. K dispozici jsou i přímo na cc.cz/podcasty.


Nejčtenější články týdne

Red Bull poslal skejťáky dolů strmou ulicí Prahy. Náš závod nemá ve světě obdoby, hlásí Maxim Habanec

Rajčatové sugo, mozzarella a bazalka jako recept na štěstí. Víme, kde si dát nejlepší pizzu v Česku

Mediální partnerství

Film, který vám může změnit život. Volné pokračování filmu Úsměvy smutných mužů podle knižní předlohy Josefa Formánka. V kinech právě teď. Více informací naleznete zde.

Kabriolet pro boomery? Bavorák, který klame tělem, není pro starý. I když vlastně ano

Rozjetou kariéru vyměnila za šití cyklistických dresů. Holokolo sází na design a velikosti pro všechny

Češi vzali přes 600 tisíc dílků LEGO a za 24 hodin postavili auto snů. Přímo ve slavném Le Mans


Doporučujeme

Aleš Svoboda

  • Aleš Svoboda se dostal do záložního týmu ESA, má tak šanci zúčastnit se vesmírné mise. Stát mu ale zatím řekl, že peníze si na to má sehnat sám. Celý rozhovor.

Ryan Gosling je prostě keniální

  • V nové epizodě našeho podcastu Spoiler jsme rozebrali dva největší blockbustery tohoto léta – Barbie a Oppenheimera. Který nás bavil více, asi tušíte… Ale proč? Celý videopodcast.

Databáze investic na CC+

  • Všechny venture kapitálové investice do startupů s českými zakladateli, které se udály během posledních let, na jednom místě. Nejen to naleznete na CC+. Více informací.

ShopCamp

  • Již 7. září se uskuteční ShopCamp, komunitní e‑commerce konference, která se podílí na vzdělávání české e‑commerce díky odborným přednáškám a praktickým workshopům. Celý program.