Velký rozhovor o důležitých volbách v Polsku a přehlednější aplikace Revolutu

Pravidelný nedělní přehled zpráv je tady. Co zásadního se u nás i ve světě v uplynulém týdnu odehrálo?

Filip HouskaFilip Houska

newsletter

Foto: Kamil Gliwiński/Unsplash / Revolut

Varšava a rozhraní nové verze aplikace Revolutu

0Zobrazit komentáře

S nedělním večerem přichází už tradiční rekapitulace článků, které jsme pro vás v uplynulém týdnu publikovali. Ve výběru nejzásadnějších zpráv i nejčtenějších textů se dostaneme jak k velkému rozhovoru, jenž poodkrývá volby v Polsku, tak k přehlednější verzi aplikace Revolutu, která má být ideálně ke každodennímu používání.

Dále vám připomeneme otevření první pobočky Popeyes v Česku, podíváme se na aktuální výsledky Cen Neuron, zmapujeme čtyřletý boj o restaurační zahrádky v Praze, doporučíme rozhovor s matadorem energetiky Vladimírem Hlavinkou a na poslední chvíli ještě nalákáme na náš pondělní event o tom, jak co nejlépe prodávat.

Ostatní zásadní články z uplynulého týdne najdete níže. Sledovat nás můžete na sociálních sítích včetně Instagramu, kde se o novinkách můžete dozvědět ve vizuální formě.


Nejzásadnější zprávy týdne


Podcast

Jak ideálně nakládat s penězi? Stačí mít peníze na spořicím účtu a na důchod mít penzijní připojištění, nebo je v dnešní době vysoké inflace prakticky nutnost investovat? A kdy je ta správná doba začít?

O tom se bavíme v podcastu se zástupci služby Erste Premier Martinem Řezáčem a Jaroslavem Hoťkem, kteří vysvětlují, jak do světa investic proniknout a na co si dát největší pozor. Partnerem tohoto dílu podcastu je Erste Premier.

Všechny díly CzechCrunch Podcastu si můžete pustit i na SpotifyGoogle PodcastsApple Podcasts a také na YouTubu. K dispozici jsou i přímo na cc.cz/podcasty.


Nejčtenější články týdne

Revolut vydal přehlednější aplikaci, aby ji lidé využívali denně. V Česku má přes 600 tisíc uživatelů

Během týdnů získali miliardy, po čtyřech měsících mají hotovo. Evropská konkurence ChatGPT začíná


Partner newsletteru

INNOVIS, technologická divize společnosti M2C, a Coca-Cola modernizují průjezdy vozidel a bezpečnostních procesů prostřednictvím digitalizace. Ta zrychluje stávající procesy, eliminuje papírovou zátěž a poskytuje detailní data a bezpečnostní prvky. Podívejte se na video.


Čtyřletý boj o restaurační zahrádky. Úřednici se podařilo zprůchodnit Královskou cestu v Praze

Češi v Grouponu prodali část podílu v platební firmě za méně, než se čekalo. Akcie spadly o 35 procent

Řídil Temelín, zná EU i Rusko. České vlády promrhaly jaderný kapitál, říká matador energetiky Hlavinka


Doporučujeme

Sháníte peníze pro svůj startup?

  • Od angel investorů až po zástupce velkých fondů. CzechCrunch spouští podrobnou databázi českých investorů. Staňte se členy CC+.

Kam stoupne, tam jsou zlaťáky

  • Probíhající šňůra americké zpěvačky Taylor Swift bude první v historii s příjmy přes miliardu dolarů. Může ale vystoupat ještě mnohem a mnohem výš. Celý článek.

Jak prodávat (na) vlastní triko

  • Kdy dává smysl, aby se značka pustila do přímého prodeje? A jak ho kombinovat s dalšími obchodními kanály? Více informací o události.

Power Conference

  • Největší konference na Microsoft Power Platform, Fabric a AI v Česku. Vypořádejte se s otázkami, na které musí dříve či později odpovědět každá perspektivní organizace. Více informací.

Mediální partnerství

Máte kolem sebe zajímavou a inspirativní podnikatelskou osobnost? Nominujte ji! Chcete zkusit štěstí sami? Přihlaste se. Uzávěrka přihlášek je již 20. října.